reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Ojaka- powodzenia, oby szybko poszło
Majula- pozostaje wierzyć, ze lekarze wiedza co robią, ale jezeli masz sie tak denerwować to moze faktycznie lepiej wyjść na zadanie i poczekać na rozkrecenie akcji w domu?

a ja dzisiaj w podłym humorze. Mam wraźenie, ze chodzę w tej ciazy juz kilka lat. Mam nadzieje, ze termin a usg jest bardziej realny i urodze wcześniej niż ten 21 :( oprócz tego byłam u fryzjera i zgodnie z oczekiwaniami wyszło xujowo, ale moje poczucie atrakcyjności jest i tak na poziomie -100 wiec gorzej juz nie moze byc ;) ech tak liczę na ten super księżyc - oby był dla mnie łaskawy ;-)
 
reklama
Ojaka - kciuki za szybka akcje :)
Majula - i jak u Ciebie? Gdzie jestes w szpitalu?
Natkusia - mam nadzieje ze jutro wyjdziemy. Marze o tym, bo tu jest tak strasznie gorąco.
 
Ojaka kciukasy :)
Edys ja jestem na Inflanckiej. I cisza... brzuch nadal mnoe boli jak niewiem. Do tego glowa, dala mi polozna paracetamol z godzine temu nic nie pomogl. Peka mi leb lacznie z oczami tak nad jak od zatok i brzuch mi sie napina i boli tam gdzie blizne mam promieniuje na plecy... Zaraz niby ktg ma mi znowu podlaczyc. Lekarza widzialam ostatnio ok12 rozmawialam z nia po co mi wstrzymuja skurcze.. twierdzi ze sprawdza czy to nie przepowiadajace. Leki nie pomogly skurcze dalej sa a ja sobie zdycham :/ w tej duchocie
 
Ostatnia edycja:
MAJULA - czyli robia to co dziewczyny tu tez robili, brały nospe przy skurczach, tak polecaly położne. Jesli to porod to nospa tego nie powstrzyma, ja jestem tego przykładem :)

GORGUSIA - super miłego czasu z Kacem :)

KARTINA - myśle, ze mówimy to wogole o dwoch rożnych sprawach. Co innego rozkręcić laktacje jak cos tam jest i dziecko zje i jest spokojne jakis czas (na poczatku wystarczy kilka kropel, mała łyzeczka), a po kilu dniach juz leci duzo i jest nawal. A co innego jak dziewczyny tu piszą, ze nic nie chce ruszyć; dziecko płacze i przy jedzeniu, bo nie leci i po, bo głodne i wtedy trzeba dokarmiać mm i starać sie rozkręcić laktacje od zera.

A tak skoro o laktacji piszemy - lenilam sie od doby ze ściąganiem i wlasnie miałam tego efekt. Ponad pol godziny ściągania i zamiast radycyjnych 400-500ml było tylko 100ml. O laktacje trzeba dbać :)
Ściąganie/przystawienie produkuje mleko. Muszą wziąć sie do roboty :)
 
Madison masz racje. Ale to co ja mam yeraz np kilka dni miec skurcze, zeby m isie szyjka skrocila..? Ale po co skoro mam skier na ciecie.. do tego maluch juz ma ponad 4kg
 
MAJULA - a 'uznali' to skierowanie? Bo niestety szpitale potrafią miec inne zdanie niz lekarze prowadzący.
Moze sa zwolennikami robienia ciecia jak juz sie akcja zacznie?
Współczuje, ze Cie tak męczą i jeszcze nie bardzo wiadomo co i dlaczego sie dzieje.

OJAKA - powodzenia!
 
Ja skierowanie mam od ich profesora bo u niego bylam na konsultacji. Potem ze skierowaniem u lekarz prpwadzacej tez na inflandckiej i wyznaczyla termin. A oni maja w dupie tu wszystko ......
 
reklama
Katrina ja moge powiedzieć jak to jest po sn. Na początku dziecku wystarczy kilka kropel im częściej przystawiasz tym wiecej kazdorazowo sie produkuje az do nawalu po ktorym powinno się wszystko unormowac. Jak widzisz ze maluch oo karmieniu jest glodny w pierwszych dniach to mozesz podac mm zeby np nie bylo zbyt duzej utraty wagi. Ja tak robiłam z córka. Po nawle wszystko sie unormowalo.

Majula ja wczoraj tez mialam podana nospe z oksyticyna razem miala pomagać szybciej robic rozwarcie.

Ojaka &&&
 
Do góry