reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Ech....a ja nadal w dwupaku. Po foleju zrobilo sie rozwarcie na dwa palce. Skurcze na ktg jakies wychodzily. Mialam miec podana kroplowke dzisiaj ale zabraklo lozek, bo trzy rodzace byly. Jedna dziewczyna z pokoju dostala kroplowke ok 10 rano i chwile przed 13 juz urodzila. I powiedziala ze gorzej bolalo szycie niz rodzenie. Druga dziewczyna tez dostala kroplowke o tej samej porze i jeszcze nie urodzila. Jak widac kazda inaczej to przechodzi. Mam dwa razy dziennie ktg robione, codziennie rano sluchanie serduszka. Takze stale pod obserwacja. Moze jutro i ja dostane kroplowke jak nic sie samo nie rozkreci.
Pozdrawiam z dusznego szpitala :-(
 
reklama
Barbarka ja też od jakiegoś czasu mam plamy na twarzy, mam nadzieję, że po porodzie znikną. Moja babcia mówiła, że na dziewczynkę to prawie zawsze przebarwienia są na twarzy.:-D

Natkusia gratuluje udanej wizyty, a Wojtus slicznie przybrał na wadze.:-)
 
Ostatnia edycja:
Kwiecień 2015 się pojawił... to znaczy, że już nie ma co bo z naszej półki biorą ;)))) Dziewczyny lada dzień i każda już będzie miała swoje Słoneczko :)))))
 
Wiem Aniu ... wiem, że bardzo niektóre z Was cierpią czy to w domu czy w szpitalu :( i upały są nieznośne... i dolegliwości paskudne... ale tak czy siak już niedługo... tymczasem ściskam!!!!
 
LILITH - mały moze tak spi i spi przez wyższa bilirubine. Podobno tak to działa. Mi z synkiem dorodnym, jak udowodnił, ze przybiera na masie po spadku pozwolili nie budzić w nocy, ale tak by dziennie jednak 6-7 karmien wyszło. Tylko moj na piersi, nie wiem jak to działa na mm.

Teraz mieliśmy zgodę na wydłużenie jednej przerwy miedzy karmieniami, no ale panny waga lekka wiec to co innego.

I nie daj sie podlym nastrojom! Wałcz z nimi zanim sie rozszaleja. Dbaj o siebie i sama siebie porozpieszczaj, Ty najlepiej wiesz co Ci dobrze robi :)

GAWIT - tylko zeby kochanek był grzechu wart :) W myśl zasady - jak kraść to miliony ;)

ASIOLEK - widziałam, ze była rozmowa o piciu po cc. U mnie mozna troszkę (po lyczku co kilka minut) po 4h od cięcia, po 12h normalnie. Dla mnie to 'troszkę'to było duzo za mało wiec M. wzorem amerykańskich szpitali dostarczył mi lód w kostkach z jakiejś knajpki i ssanie tego lodu ratowalo mnie przed szaleństwem ;) Polecam!

KATUSHKA - trzymaj sie! Juz ostarnia prosta u Ciebie, juz zaraz bedziesz miała malucha na brzuchu :) Za dobry domek stworzyłas i małe ani myśli go opuszczać ;)

GORGUSIA - daj wreszcie zgodę swojej macicy na porod, bo chyba na to tylko juz czeka ;)

W sumie to ogólnie - dziewczęta 'z Żelaznej' życze Wam byście do sierpnia nie doczekały ;)

NATKUSIA - super, ze na kontroli wszystko ok!
 
Katusha oj współczuję, wymęczysz się fizycznie i psychicznie w tym szpitalu. Jutro na pewno się rozkręcić, trzymam mocno kciuki. :)

Chwilami zazdroszczę tym co będą miały cc, znacie dzień, a reszta, nie zna dnia ani godziny. Ja też już bym chciała mieć małą obok siebie, to czekanie jest strasznie wyczerpujące. :banghead:
Najpierw staramy się zapobiec wcześniejszym porodom, a potem będziemy mieć je wywoływane. :o
Ja zgłaszałam się na jutro, ale coś chyba nie dam rady przetłumaczyć Hani. Niby szuka drogi wyjścia bo najczęściej boli mnie od mostka, przez żebra i cały dół, wszędzie się wciska, ale widocznie światełka w tunelu jeszcze nie widzi.;););)
 
ookatko - na wynik GBS czeka się 7 dni roboczych, tak mi powiedzieli i po tylu dniach miałam :-) Może Twoje wyniki gdzieś zgubili? Ale z tego co się orientuję, pozytywnym wynikiem nie ma się co przejmować, po prostu przy porodzie dostajesz wtedy antybiotyk.

Ja póki co plam jakiś specjalnie dużych nie mam, tylko coś takiego drobnego nad górną wargą, mam nadzieję, że zejdzie bo jak się ktoś bardziej wgapia to się dopatrzy, że wyglądam jakbym przybrudzona była :-)


Madison - ja już o tym lodzie mojemu powiedziałam, że ma organizować, bo że człowiek głodny to nic nowego, nie raz i nie dwa się w końcu głodziło ale ja też jestem z tych co piją i to dużo :-)

Duchota dzisiaj nieziemska, ale idę do sklepu bo mi się strasznie chce coś słodkiego, w domu tylko cukier się ostał a chłop dzisiaj do późna w pracy.
 
reklama
Do góry