reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Ej fajny ten pomysł z klaskaniem :-D Młody od razu się przekręcił :rofl2:
Ależ się lepie, fuj fuj. Zrobię leczo i pod prysznic:rofl2:
Kurdę, dzwonił do mnie mąż z informacją, że żona naszego dentysty urodziła już 3 tygodnie temu - miałyśmy ten sam termin. Wrrr, a ja czekam i czekam nooo:-)
 
reklama
Mówiłam lekarzowi,że słabiej czuję ruchy, to odpowiedział,że przecież dziecko też jest wymęczone tą gorączką.Doiero jeżeli przez dłuższy czas będzie wykazywało mniejszą aktywność należy to skonsultować. U mnie gdy jest btroszkę chłodniej(czyli po prysznicu) rusza się normalnie.
Kaspian tylko pozazdrościć długości porodu. Chyba każda z nas marzy o takim.
 
Dziekuje dziewczyny za mile slowa.
Kaspian super ze tak ekspresowy porod mialas! I jeszcze raz gratuluje.
Ulika nie on pracuje po 6 h dziennie, dwie zmiany. Dzis akurat wolne bo facet od kuchenki mial przyjechac.

U mnie ruchy tez inne i bardzo bolesne czasem.

Sierpniowa tez mam w planach zrobic leczo choc powiem szczerze ze chyba odpuszcze dzis i dam mu cholera nauczke:/ choc bym zjadla ale wytrzymam :)
Gorgusia dopiro teraz doczytalam o twojej nocnej akcji. Szkoda ze jednak nie to :/

A wiece co wracam do tematu myszy, m wylal na ta dziure w podlodze jakiec cos jak beton, i od tamtej pory cisza i pisalam o kuchence ze cos nie dzialo i wlasnie byl pan i okazalo sie ze to ta mysza przegryzla jakis kabelek i dlatego nie dawala iskry no i oczywiscie to nasza wina, gwarancja nie obejmuje i trzeba placic. Ale dobrze ze grosze bo 20 zl za wymiane.
 
Uff troszkę się u mnie ochlodzilo, deszcz leje. Dobrze ze 10 minut temu pozbieralam pranie z balkonu i zdążyło nawet wyschnac.
Dziś mam wilczy apetyt :-o oby tylko młody skorzystał z tego i przybieral na wadze ;-)
 
A ja się właśnie pokłóciłam z mężem, aż się popłakałam. Jutro muszę z nim jechać do firmy, bo mamy spotkanie z notariuszem ale dopiero na 15.30 więc od tygodnia mu mówię, że nie pojedziemy wcześniej niż na jakąś 12 bo ja nie wysiedzę tyle czasu w te gorączki, a poza tym dopiero na 10.30 może przyjść koleżanka do Martynki (nie mam jej z kim zostawić wcześniej) a on mi na to,że musi jechać rano! nosz krew mnie zalała! w doopie mam! niech se jedzie i tłumaczy się przed notariuszem! ja nie zamierzam tam się tyle godzin kisić
O i takiego to o to mam męża - dla niego praca ważniejsza niż ja, mój prawie 39 tc i dzieci :-( wiem to też hormony ale mam po prostu dość!
normalnie po porodzie , jak zacznę jako tako wyglądać, to sobie kochanka poszukam :-p
 
Hej Gratki dla Wszystkich już rozpakowanych mam!!


Przepraszam że zaśmiecam wam wątek.... ale martwi mnie to ...

otóż 2 tygodnie temu robiłam wynik na gbs... i do tej pory wyników nie ma...? dziwne? mam prawo się Martwić? Położna mówiła że za tydzień wyniki będą a tu już minęło 2 i nie ma... Jak długo czekałyście?
 
Współczuje Wam bardzo tych fałszywych akcji i czeeeeeekania. Mocno trzymam kciuki za te blisko terminów!
Co do facetów to im tez potrzeba wsparcia. Ale kaman!!! Nie teraz!!! Teraz to Wy jesteście od tego by wsparcie otrzymywać. Facetów do pionu, bo sie nam gatunek rozmemła zupełnie ;)
Jako przedstawicielka starszyzny na forum powiem tylko - nie pozwólcie facetom na takie zachowania! Od nich trzeba wymagać, bo w wiekszosci oni tego i potrzebują i lubią.
Co często wychodzi dopiero przy zmianie kobiety na młodszy i wlasnie duzo bardziej wymagający model...

Ja dzis byłam na wizycie u mojej ginekolog, nie mogłam sie doczekać i poszłam po miesiącu, a nie po 6tyg.

Generalnie wszystko bardzo dobrze. Smutno tak oglądać usg bez dzidzi.
Macica o dziwo w tylozgieciu, takze zmiana pozycji. Nie krwawie, ale na usg widac malutkie złogi. Ciecie pierwsza klasa :)
Na sex i kąpiele w wannie jeszcze zgody nie dostałam ;) Musi minąć te 6tyg :)

Za to antykoncepcja ciekawy temat. Do wyboru (prezerwatyw nie licze, bo to sie nie zdarzy):
- pigułki dla karmiacych, trzeba bywa dokładnie o tej samej minucie ;)
- wkladka, do 5 lat zabezpieczenia
- implant (na zachodzie od 20lat, u nas od lutego - wow!), do 3 lat

Najlepsze, ze mimo gromadki dzieci nie umialam powiedzieć, ze to koniec ;) Ustalilysmy, ze przez rok po cc zakaz ciazy.

I na założenie implantu mam ok 2 tygodni potem trzeba czekać na miesiączke chyba, czy cos tam, trzeba czekać w kazdym razie.
Wkladke zakłada sie dopiero 4 miesiące po cc i tez trzeba albo miec miesiączke, albo robic porównania stanu macicy, zeby miec 100% ze nie ma ciazy.

Takze mam o czym myśleć, bo lekarka mówiła, ze z tym implantem to najlepiej w ciagu 2 tygodni, a ze ona zaraz na urlop, to mam 2 dni...

Boje sie ciazy w ciagu najblizejszgo roku przez to cc, wiec cos musze wymyślec.

A! W szpitalu moje dzieci sa wczesniakami z 33tc, tak tez maja w ksiazeczkach. Urodziły sie w usg w 33t6d. Ale neonatolodzy nie chcieli in darować tego jednego dnia :)
A ginekolog uznala, ze jak brakuje 1 dnia, a w zasadzie 6h to ona wpisuje do systemu, ze urodzone w 34tc - duzo lepiej brzmi ;)

Po udanej wizycie byłam na zakupach i mam 3 nowe sukienki i zajebiste okulary, bo moje poprzednie zajebiste okulary sie rozwalily w weekend jak usilowalam w kajpce nakarmić synka zupa dyniową :)
 
Ulika ja też tak miałam. A raczej mam tylko z prawej strony przeniosło się na lewą i jest bardziej bolesne.
U nas znowu gorączka, po dwudniowym ochlodzeniu znowu trzeba się męczyć.

Dziewczyny mamy tu na forum jakąś kosmetyczkę/dermatolozke? Albo osobę która się zna na tym troszkę? Chodzi o paskudne plamy na buzi, mała tak mi skacze po wątrobie że mam pół buzi w brązowych plamach :/ jak to usunąć i jak długo po porodzie można już z tym walczyć?
 
reklama
Ja tylko zamelduje ze jestesmy po wizycie u pediatry :-)
Wszystko ok i moje cudo w 8 dni na samym cycu przybralo 360g (!) i wazy juz 3100g .. pediatra pod wrazeniem a ja dumna ;-)
Ma jedynie skore troszke zażółcona i za tydzien kontrola.

Zaraz jedziemy na mieszkanie a potem do mojej mamy.

Mam nadzieje ze u Was same dobre wiesci :-) wpadne wieczorem Was ogarnac

Buziaki
 
Do góry