reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Witajcie ,,,,mam do was pytanko od wczoraj wieczorem boli mnie strasznie brzuch jak na okres ale bez przerwy ciagnie po plecach to juz nie takie skurcze jak wczesniej tylko ciagly bol -czy myslucie ze to jakas zmiana ????

Gorgusia &&&&&&!!!!!
Ania ty sie slinisz a ja chrapie i moj maly ma ubaw bo twierdzi ze noca po domu traktor jezdzi :-/
Natkusia moj juz planuje z kolegami taki wypad i najchetniej to by mnie zamknal w szpitalu :-/
Asiolku ja rowniez chce skorzystac z zyczonka :-*
 
reklama
Ewelinka ja nie wiem. .bo mnie tak okresowo boli od 2 miesięcy ;) tyle, że nie bolą mnie przy tym plecy. Bo ogólnie nie miałam tych opisywanych tutaj "bóli z krzyża" ;)
 
Izis,Szkółki wg ją zwykle w doborowym humorze od rana :-) dziewczyny życzę wam wysypania zbliża sie 1sierpnia więc część z was juz na pewno będzie rozpakowana. Dziewczyny szpitalne dajcie znać co u was.
Ją sie przyznam,ze wolę polog w upał niż ciaze. Wczoraj jak mi miło bylo ogolic sobie nogi nie sapiac jak prosie,ot taka zwyczajna czynność.
Inka miała pobrana krew i zobaczymy jaką yniki bilirubiny. Wczoraj wieczorem lekarka dała mi nadzieję,że to taka słaba zoltaczka...mam reiserfiber..a tyle czasu do 10:00

Poprosilam o czopek ale boję sie go użyć.jak dzisiaj nie wyjdę to sie muszę zmobilizowac.jak wychodzimy,to wolę swoją muszlę :-)
 
Czyli jednak jest cos w tym" slinieniu ". sie ...
Moje chlopaki jeszcze spia.Babcia na dole pewnie juz planoje jak cichaczem wejsc na gore, a ja w ulewe poszlam na spacerek z psem.Jestem mokra od deszczu i do tego bardzo szczesliwa bo jak tu cudownie wyjsc z domu niepalac sie sloncem od 7... Teraz zasiadlam przed kompem i tak naprawde niewiem co robic.Musialabym wymyslec jakis objad najlepiej jedno garnkowy i taki co malego gazu potrzeboje bo moj slubny zapomina korki do kuchenki kupic( bo od kilku dni niejestesmy juz butlowogazowa rodzinka tylko juz rurowa) POdlaczyli nam po 10 latach gaz :/ i powiem wam szczeze ze wcale sie z tego nieciesze...Nad butla jakas wieksza kontrola...

nudy.Trza by bylo urodzic juz to bym sie nudzila.O tej godzinie pewnie maly by jadl albo trzeba by bylo go przebrac i potulic i nacieszyc sie malusimi raczkami ...Ech ja chce juz urodzic.
 
Ewaelinka Ty masz termin na 22 sierpnia czyli 37 tc skończysz 1 sierpnia... w sumie Twój organizm ma jeszcze czas... dolegliwości, które masz wcale nie muszą oznaczać zbliżającego się porodu a jedynie być konsekwencją dużej wagi Dziecka. Ty jesteś drobną kobietką a Mała jest spora... i daje Ci się to wszystko we znaki. Wiem, że chciałabyś już mieć to za sobą... dlatego ściskam i tulę... bo rzeczywiście od jakiegoś czasu przewrotny los daje Ci popalić.

Dziewczyny z tym ślinieniem się to macie kino :))) ja chrapię ale ponieważ Maja na koloniach a mój maż jak śpi jest głuchy jak pień to nikomu to nie przeszkadza :)

Tęsknie za moją dużą córką :))) a ona codziennie radośnie dzwoni opowiada mi o swoich przygodach :))) Nie jest świadoma jeszcze, że kiedy wróci już będzie miała siostrę. Ciężko jej będzie się przestawić bo uwielbia być w centrum uwagi :))) ale musi sobie jakoś z tym poradzić...

Fiuu życzę Ci aby Was wypuścili a wyniki Ireny było dobre.
 
witam was kobitki.
Co do slinienia to nawet mi nie mowcie haha xd cala mokra poduszka w nocy :) chrapanie to ta gorsza sprawa, moj M juz nie moze wytrzyma... mam nadzieje ze jak urodze to minie. Powiem wam ze juz mnie dobija te myslenie kiedy urodze.. ehh najgorsze te czekanie. Jutro wizyta, mam nadzieje ze cos sie na dole ruszylo, oby!
 
Ewaelinka u mojej mamy tak bylo. Bolaly ja plecy ciagle cala noc. Rano wstala wieszac pranie i odeszly jej wody. Tylko, ze od tego monentu do pojawienia sie mojego brata minela niecala godzina. Poszlo blyskawicznie. Moim zdaniem nie piwinni Cie odsylac co chwile tylko zistawic i pomoc urodzic skoro waga taka dobra i w piatek 37 tc. Zal mi Ciebie bo strasznie sie meczysz. Sciskam i caluje.
 
Kochane jestescie wypilam kawe i doszly skurcze od plecow bol jak przy zapaleniu nerek ide pod prysznic !!!!!
Moja lekarka w poniedzialek powiedziala ze to moze byc lada chwila ze na termin mam juz wogole nie patrzec ja jestem juz od dluzszego czasu rozwarta i wiem ze jak sie zacznie to pojdzie szybko tymbardziej juz nie beda zatrzymywac nic !!!!ide sie moczyc bo boli
 
reklama
Witam i ja z rana!
Dolegliwości porodowych zero więc i tym razem to nie ja pojadę rodzic.
U nas w nocy chlodniutko, do tego wynalazlam mega pozycje do spania i spałam jak zabita ;) i chyba przez sen wyłączyłam budziki... meżuś zaspał 2 h do pracy. Włączone są zawsze na maxa a mnie budzi nawet budzik sąsiada z domu naprzeciwko wiec nie wiem jak to sie stało ;)

Co do slinienia to zlapalam sie kilka razy na tym, o dziwo nigdy nie widziałam żeby mąż tak robił :/

Wczoraj trochę pobuszowalam po necie i wyhaczylam mega sukienusie, dzisiaj mają dostarczyć a ja od rana wygladam kuriera;) pochwale się na zakupowym

Gorgusia pojechalas w końcu? Trzymam kciuki!
 
Do góry