reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Ogarnęłam się. Zaraz lekkie śniadanie i zobaczymy co dzień przyniesie.
Sierpniowa- rozumiem Twoje poirytowanie . Ale...na pewno bliżej już niż dalej :-*

Ewaelinka- jak u Ciebie?

Upał znowu...masakra :-(
 
reklama
Dzien dobry!

Dzis poranek bezbólowy. Na szczęście, bo wczoraj mnie wystraszylo i wymeczylo.

Anna ja tez sie slinie w nocy i podobnie jak Izis muszę poduszkę odwracać.:-D

Gorgusia to sie wymeczylas i nic, ale chociaż Kacpra możesz teraz tulić.

Ewaelinka współczuje sytuacji. Ty tu sie tak nacierpisz najbardziej z nas wszystkich. Ja po jednym straszacym dniu mam dość.

Gdzie Carine ktoś sie orientuje moze?
 
Ja sie wydarlam na moja mame ale mnie wkurza dzis "i co jedziemy,dzwonimy" wykrzyczalam jej ze najwyzej urodze w domu !!!!!!
Jeszcze czekam bo nie gryze scian ,ale w glowie mysl ze chyba cos sie ruszylo :-/ ale kolejny raz uslyszec ze bez zmian nie usmiecha mi sie
Do tego po prysznicu zaczely mnie sutki szczypac ---i mam dziwnie nabuzowany humor (doslownie okres mi sie zaczal ;-)
 
Hej :-)

Dzisiaj pobudka o 23, 2 i 5 i Natka jest wyspana :-)
Ale ciezarowki korzystajcie poki mozecie ze snu ;-)

KARAIWINA Carine jest w szpitalu ale nie ma wiesci od niej..

GORGUSIA co Ty tu robisz? :-p

MARTYNA powodzenia w przeprowadzce!

EWAELINKA jest coraz blizej :tak:

ASIOLEK zyczenia na topie ;-)

FIUFIU i co, wychodzicie dzisiaj?

Milego Kochane!

My dzisiaj jedziemy do pediatry i oby byly same pozytywne wiesci :tak:
 
Natkusiu - w takim razie tego życzę! samych pozytywnych wieści.

Ja się nie ślinię ale ponoć chrapię właśnie w nocy, aż mnie rano gardło boli więc wierzę jak mi mąż to mówi. Wcześniej tak nie miałam.

Pranie nastawione, śmieci wyniesione, zmywarka chodzi, lodówka umyta i chata odkurzona i pies żarcie dostał! ach! idę pograć z córką w gry.
 
Hej. Czuje sie okropnie i czuje sie wyrodna matka :(
Poklocilam sie z moim m strasznie bo jest takim leniem ze nawet o pomoc go poprosic nie mozna, ja jestem cala obolala i nie spalam w nocy i on ze jest zmeczony noz kuuurrrr... i spal cholera do 9.30 a ja od rana z Igorem on sie zsikal na lozko zdarzylam 3 prania zrobic a jego doprosic sie nie mozna, wiec sie poszlam umylam ubralam i wyszlam to dziecko chcialo ze mna isc a ja go nie wzielam bo chcialam m dac nauczke a teraz siedze w parku poplakuje i czuje sie okropnie ze go nie wzielam, m nawet nie zainteresowal sie gdzie ide. Czuje sie strasznie. Dobija mnie to wszystko i mam mega dola :(

Przeraszam ze marudze tu ale poprostu nie mam komu :(
 
Natkusia...trzymam kciuki za wizytę.

Mi udało się trochę odspać tą szaloną noc, ale nadal wymęczona: bo skurcze, bo bole miesiączkowe, bo do tego doszedł kręgosłup. Idę po nospę bo nie da się tak funkcjonować. Do d... takie czekanie. Zaczynam zazdrościć tym co mają wyznaczony termin cesarki.
 
Ale sie u Was dzieje :-)
Kciuki Zaciskam za szybsze rozkrecanie bez oszukancow.

Asiolek Niby wiem I sobie to przypominam ale to chyba te leki swoje dowalaja, stad Tak jest. Jeszcze dzis lekkiej goraczki Dostalam.. Jak patrze na malego to mi lepiej :-) taka radosc :-)
 
reklama
ULIKA ale robotna jesteś :tak:

JUSTYNA każdy ma prawo do słabszego dnia.. nie miej wyrzutów sumienia :no: a mężowi należy się kopniak..

MONYA Ciebie też Kostek wymęczy :confused2: dobrze mu u mamusi..

LILITH jak tam piersi, pomogło?


A ja jeszcze dzisiaj jadę zobaczyć mieszkanie, które kupujemy :-) ależ się cieszę!
 
Do góry