reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Cześć dziewczynki :-)

wczoraj mnie nie było bo byliśmy z Michałem u kardiologa a potem miałam z młodym wycieczkę autobusem bo uwielbia i ogólnie jak wróciłam do domu to myślałam, że ducha wyzionę :shocked2: na szczęście z serduszkiem mojego Synusia jest wszystko ok :tak: musimy jeszcze tylko jechać na kontrolę ale to po 5rż :-)

No ładne macie rocznice :-) my w lipcu będziemy mieć 3 lata po ślubie kościelnym a w sierpniu 4 lata od cywilnego :-) (braliśmy osobno)

CWIKLA to udanych zakupów :-)

OJAKA no to masz bardzo aktywny dzień :-)

IZIS piękne zdjęcia :-)

ANNA ale Ci się zwaliło :dry: fajnie, że ślub braliście jak Maks był na świecie :tak: ja sobie mówiłam, że jak zajdę w ciąże przed ślubem to zrobię ślub ze chrzcinami :-) ale ja jestem tradycjonalistką i wyszło po kolei.

ATANA super, że data wybrana :-)

SIERPNIOWA &&&&&&& żeby było lepiej :tak:

EWAELINKA nie denerwuj się.. faceci czasami nie myślą :sorry2:


Dzisiaj piękny dzień!! My już zaliczyliśmy spacer :-) ciepło, że szłam w krótkim rękawku :szok::-D

Miłego dnia
 
reklama
My mamy rocznicę 30.07 :) Nasza trzecia. A w maju 11 lat jak jesteśmy razem :)
284310_229999813703803_7133302_n.jpg310309_238897999480651_6042711_n.jpg311780_243912585645859_6487171_n.jpg

U nas piękna pogoda,a ja do 21 w pracy. Ale wyskoczę kupić sobie coś ładnego. O!

Uzależniłam się od truskawek z tesco...są pyszne!

Natkusia-dobrze,że z synkiem ok :*

Ostatnio o wypadkach pisałyśmy... Dziś Kaci idąc z rękami w kieszeniach potknął się i rozbił sobie brodę. Krew się polała.... :(

Miłego dnia!
 

Załączniki

  • 284310_229999813703803_7133302_n.jpg
    284310_229999813703803_7133302_n.jpg
    41,3 KB · Wyświetleń: 55
  • 310309_238897999480651_6042711_n.jpg
    310309_238897999480651_6042711_n.jpg
    30,3 KB · Wyświetleń: 54
  • 311780_243912585645859_6487171_n.jpg
    311780_243912585645859_6487171_n.jpg
    36,1 KB · Wyświetleń: 54
Natkusia - super, że z synkiem wszystko dobrze.
Dziewczyny wyglądacie przepięknie na zdjęciach ślubnych. Ja mogę się jedynie pochwalić, żę już jestem 5 lat uwolniona od byłego męża tyrana, jedynie co mnie cieszy z tamtego okresu to to że mam cudowne dzieci. A teraz w nowym związku licznik ruszył od nowa i w czerwcu miną 2 lat odkąd jesteśmy razem. (powiem wam szczerze, że zawsze byłam pewna, że już do końca życia będę samotną matką z trójką dzieci, a tu ... takie szczęście mnie spotkało, że mój Z nie dość, że kocha i szanuje mnie to jeszcze moje dzieci).
Buziaki dla Was jeszcze mnie czeka wizyta z najstarszą córką u ortodonty i potem wieczór poezji w szkole, gdzie występują moje córki. Do później
 
anna daj znac, co to się maksowi porobiło z tym sikaniem. byc moze to cos psychologicznego. Aj trudny temat.

aj temat slubow. ja zatwardziale trwam przy konkubinacie :) w listopadzie 7 lat będzie.

atana- podziwiam za branie slubu w ciazy.

sierpniowa nie daj sie zlemu nastrojowi :)

caltha-no to masz niezlego łowcę w domu :D o jaaa!

ojaka- bób kupiłaś, a ja dzisija dorwałam małosolne!!! jezu...szamałam już w autobusie :D

ma_dunia-trzymaj sie,zeby was nie wywiało wietrzysko

natkusia-super,ze z sercem michala w porzadku. my tez mamy kontrolę po 5 r.ż. zobaczymy,czy dziurka sie zasklepiła

ewcol- zawsze jest szansa na nowe zycie :) i swietnie,ze si euwolniłas od bylego meza. oj niecierpię drani (sama rozwiodlam moja mame z ojcem 4 lata temu) i teraz widac,ze to byla najlepsza decyzja w zyciu. chociaz on -glupia niestety- sie z nim 24 lata meczyla.

wszystkie zdjęci apiękne macie! superancko
 
Anna, Izis, gorgusia - piękne zdjęcia :tak:
ja też uwielbiam wracać do zdjęć ślubnych :-)
My braliśmy Ślub 23.07.2011r, więc niecałe 3 lata, ale razem jesteśmy już 14 lat :-D
To i ja coś wrzucę przy tym pięknym słonecznym dniu!
_DSC5857.jpg_DSC5835.jpg_DSC6312.jpg_DSC6330.jpg_DSC6226.jpg
 

Załączniki

  • _DSC5857.jpg
    _DSC5857.jpg
    22,9 KB · Wyświetleń: 49
  • _DSC5835.jpg
    _DSC5835.jpg
    43,9 KB · Wyświetleń: 46
  • _DSC6312.jpg
    _DSC6312.jpg
    50,3 KB · Wyświetleń: 47
  • _DSC6330.jpg
    _DSC6330.jpg
    25,8 KB · Wyświetleń: 46
  • _DSC6226.jpg
    _DSC6226.jpg
    19,9 KB · Wyświetleń: 44
Anna, Izis, gorgusia - ślicznie wyglądałyście w dniu ślubu....
ja też uwielbiam oglądać zdjęcia ślubne....
dawno nie bawiłam się na żadnym weselu, chyba najbliżej będzie mojego brata, tylko ciekawe kiedy??? :-D
 
wszystkie panny młode przepiękne!! :-)

GORGUSIA kurcze mój też ma non stop jakieś wypadki :dry: już czasami sił nie mam.. ale lata wszędzie i nie można go zatrzymać.. chyba taki okres u naszych dzieci :shocked2:

EWCOL super, że ułożyłaś sobie życie i przede wszystkim, że odeszłaś od tyrana! Podziwiam takie kobiety bo znam kilka kobiet, które mimo, że mają koszmarne życie to nie potrafią odejść czego ja nie rozumiem! Także szacun i oby wszystko Ci się dobrze układało :-)

ATKAA my braliśmy ślub tydzień przed Wami czyli 16.07.2011 :-D

MARTUSKA my też nie bawiliśmy się dawno a poszłabym ;-) u nas w rodzinie jest dużo par ze stażem ale jakoś nie śpieszą się do ślubu :confused: pewnie jak się zacznie to długo się nie skończy..


Mężuś wrócił z pracy więc lecę dziewuszki

Miłego dnia :*
 
cześć dziewczyny :)

zdjęcia ślubne po prostu piękne a Wy wyglądałyście prześlicznie. ale Wam zazdroszczę że macie to już za sobą. Ja z moim M jestem już 9 lat ale ślubu nie mamy. co raz częściej o tym myślimy ale wiadomo że to nie mały wydatek. Jak zaszłam w ciąże pierwszą to miałam 19 lat więc stwierdziłam że na siłe brać ślubu nie będę bo dziecko to dużo obowiązków i musiałam sprawdzić swojego wtedy jeszcze chłopaka ;) bo jak mozna określić 18 latka, jak przejdzie próbę "męża" i "ojca". jak widać 9 lat przeszło więc chyba tak zostanie :)

Ewcol świetnie że ułożyłaś sobie życie z osobą którą chcesz być :) i że dzieci są zadowolone. dużo kobiet nie ma odwagi na nowe związki szczególnie gdy są już dzieci , faceci też się boją. fajnie że Tobie się udało :)

a propo zwierzaków ja mam 3 koty nie wychodzące i bardzo się obawiam ich włażenia do łóżka dziecka.. kupiliśmy kołyskę t od razu wskakiwały do niej :/
 
reklama
Super zdjęcia dziewczyny!!!!!! :-):-) Poprawiło mi to humor i wróciłam myślami do mojego ślubu. Było to niedawno, w tym roku, 13 lipca, będzie nasza pierwsza rocznica :-) Myślałam wcześniej, że super byłoby gdyby dziecko tego dnia przyszło na świat. Niestety to chyba za wcześnie będzie, ale kto wie:-)
Dzisiaj jest tak piękna pogoda, że szkoda w pracy siedzieć, więc co chwilę wymykam się na dziedziniec zażyć słoneczka :-) Złe nastroje poszły w niepamięć, nastawiłam się już pozytywnie do końca dnia:-) Dzięki za trzymanie kciuków:-)
 
Do góry