reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

słuchajcie, nie sądziłam, że dziś jest aż tak ciepło:-D okna w domu pootwierane wszystkie, a wieje strasznie, myślę sobie, no tak, a miało być tak fajnie..... ale patrzę, ludzie w swetrach chodzą..... więc wyciągnęłam moją wiosenną dopasowaną kurteczkę, w ktorej w koncu widać moj brzuszek ale wzielam apaszkę.... i jak tylko zrobilam 5 krokow, musiałam ją zdjąć i się odpiąć..... mimio wiatru, jest błogo na dworze.... szkoda, że resztę dnia muszę się w domu kisić:-(
 
reklama
Dziewczyny ja to jak oglądam teraz zdjecia z takich nowoczeznych fajnych artystycznych sesji to mi az oczy grają.
Wszystkie zdjecia ze slobow, wesel sa wartosciowe i fajne bo o czym waznym dla nas swiadcza i przypominaja! Pieknie wszystkie wygladalyscie!:-)
Ja mam takie przecietne zwykle zdjecia z sesji w Lazienkach Warszawskich. Slub braliśmy w 2005 r i rowniutko 9 miesiecy później urodzil sie Alek. Nie wszystko zawsze wychodzi i nie zawsze na wszystko nas stac. My planowalismy na rok wczesniej ślub i tak niezadowolona bylam np. Z kapeli choc ich przesluchiwalismy i wtedy mi sie wydawli ok. Babka z facetem, mieli tez prawdziwa gitare,jakis saksofon czy cos... jakies plyty mieli puszczac w miedy czasie. A potem wyszlo ze co 45 min robili przerwy i to dosc dlugie. Plyty jakos cicho puszczali i malo ludzi sie czasem bawilo na sali. Choc w sumie wesele trwalo do 5 rano i znajomi mowili ze dobrze sie bawili to ja mialam mieszane uczucia i zalowalam ze nie wzielam Dj-a albo ze nie nagralismy swoich skladanek na te ich przerwy! No ale co tam bylo minelo. Wazne ze małżeństwo udane mam!:-) I tego sie trzymajmy:tak:
 
Ostatnia edycja:
oszqrde - ja to z tych, co sie nie oszczędzają, więc ja brałam Sinupret w tabletkach, do tego do nosa woda morska, a na noc Xylometazolin. Wszystko oczywiście przepisane przez lekarza, więc bezpieczne, w dodatku brałam to w 7tc.....
 
Atana - teraz ogród pewnie taki nijaki będzie ale w czerwcu to już całkiem zielono będzie :)

Anna - było minęło … nie ma co wracać . No ale zgubić wózek to trzeba umieć :)
 
Hej , no pogoda śliczna ,a ja na wyrku ,ale czego się nie robi dla dzidzi , okno otwarte i wdychamy , nie wiem czy pisałam , z niedzieli na poniedziałek w nocy brzuch mi twardniał dwukrotnie, w poniedziałek dzwoniłam do gina , pytał czy w dzień się powtarza , powiedziałam ,że nie .
Zalecił leżeć i odpoczywać nie cały czas ,ale większość czasu aż do kolejnej wizyty ,a jak się powtórzy mam do niego jechać bo trzeba będzie szyjkę sprawdzić wtedy i przepisać coś mocniejszego rozkurczowego.
Na razie odpukać jest ok i oby tak pozostało .
Wstaję głównie na siku i jedzenie żeby sobie zrobić.

Znowu odwiedziłam sklep starszej pani , nabyłam kocyk , tetry , bodziaki i dałam 50zł , dziś mu przyszła przesyłka z pościelą i kołderką oraz podusią , no i ręczniczek ,drugi kocyk , i pieluchy z flaneli oraz kolorowe tetry .
Dobrze ,że istnieje allegro i kurierzy ;)

Pozdrawiam i idę pyrko podejrzeć bo wstawiłam i czuję ,że coś chyba się przypala , pewnie wykipnęły.
 
Ahhh piekne zdjecia .Pieknie wygladalyscie .:-)
Ewcol gratuluje podjecia odpowiedniej decyzji i zycze duzo szczescia imilosci ;-)a takze,zeby inne kobiety umialy powiedziec,, basta''

Ja nigdy jakos siebie nie widzialam w bialej sukni slubnej i dlatego pewnie tez mowilam, ze za maz nigdy nie wyjde.:szok:
Moj maz jest innej wiary i nikt nam slubu nie chial dac jezdzilismy tydzien po urzedach w roznych miastach i sie wkoncu udalo:baffled: ,mozna powiedziec,ze przez przypadek ale sie udalo.Jako,ze sie nie spodziewalismy tego bylam w swetrze i w spodniach do tego mokra bo starsznie padalo i niestety nie mam zadnych zdjec,amoze to i dobrze ;-)bylismy tylko my dwoje i jacys swiadkowie wzieci z holu :-D zero rodziny :zawstydzona/y:.Zamierzamy wziac jeszcze jeden slub cywilny w polsce lub gdzie indziej juz tak po ludzku i z rodzina tak kameralnie .:-)
 
witajcie kochane po tyg nieobecnosci. nie jestem w stanie nadrobic tylu stron ale postaram sie troche poczytac co by wiedziec co z czym. pozdrawiam;-)
 
reklama
Anna - ta Twoja teściowa to nawet na taką fest megierę wygląda :-) To możesz się tylko cieszyć, że mieszka taki kawał świata od was

Amelia - już teraz było całkiem przyzwoicie w tym ogródku :-) Liczę na to, że początek czerwca będzie piękny, słoneczny i wogóle cacy.

A do tego numer, nic nie załatwiliśmy dzisiaj bo na luziku podjeżdżamy przed 16 a tu niespodzianka USC otwarty do 15:20. I to codziennie, więc żeby coś załatwić trzeba brać wolne lub być bezrobotnym :-) Nic to, zrobimy kolejne podejście we wtorek lub środek bo D ma wolne wtedy, to nie sobota więc jestem całkiem spokojna o dostępność terminu :-)
 
Do góry