reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

mi się zawsze marzyło, zeby robić swoj własny chlebek, chyba w tym roku namówię meża, żebyśmy sobie kupili taki sprzet na rocznicę :tak:
u nas dziś bez deszczu, nawet lekko słoneczko się pojawia i wiatr mniejszy jak wczoraj... da się wyjść
kami - słodki ten Twoj synek :))) mojej się już troszkę znudziło i już etap wielkiej euforii ma za sobą, myślała, że to szybciej pójdzie, a tu tyle trzeba czekać:-D
 
reklama
Martuskaa - a po co Ci sprzęt? :-) Wystarczy Ci duża miska i drewniana łyżka, ewentualnie mikser. Są co prawda te maszyny do chleba i całkiem nieźle pieką, no i podobno świetnie ciasto drożdżowe wyrabiają ale ja nie mam. Cały mój sprzęt do produkcji to plastikowa duża miska, drewniana łyżka do mieszania i keksówki. Mikser do chleba baaaaaaardzo rzadko używam, bo nie mam jeszcze takiego planetarnego a zwykły średnio daje sobie radę z gęstym ciastem :-)
 
Atana - znając mnie, nie będzie mi się chciało machać tą łyżką :-D ale dzięki za radę, jak mi się zachce, będę musiała wypróbować taką wersję
 
Nie każde ciasto da się "ręcą" :-) Te na zakwasie, które często robię mają taką gęsto-kleistą konsystencję i łyżką jest po prostu wygodniej, zwłaszcza, że tego ciasta się nie wyrabia, ono musi być wymieszane do połączenia składników (chyba, że przepis stanowi inaczej). :-)
 
witajcie!
Ależ dziś jestem przymulona :/
chyba przez tą deszczową i ponurą aurę za oknem, ale w piątek ma być niby 16stopni, zobaczymy ;)

Ale mi smaka narobiłyście na jakieś ciacho swojej roboty... tyle, że ja tu nie mam piekarnika. Mam tylko opiekacz halogenowy, w nim podobno ciasto też można upiec chociaż ja jeszcze nie próbowałam. Czuję jednak że dziś będzie debiut i jakieś kruche z jabłkami powstanie ;-)

Wczoraj bolało mnie podbrzusze i wzięłam po raz pierwszy w ciąży buscopan forte. I przeszło. A dziś mnie boli tak z boku z prawej strony... i się martwię... czy to normalne? też miewacie takie bóle?
ehh, w ubiegły piątek miałam usg i wszystko było dobrze, więc chyba bez sensu, żebym biegła do lekarza..? on i tak się śmieje, że chodzę co 2-3 tyg a nie co miesiąc, ale nie robi mi też problemów z tych częstych wizyt :tak:
 
witam wszystkie sierpnióweczki

ja jestem tu po raz pierwszy :)
termin mam na 13 sierpnia (ale i tak z moich wyliczeń wychodzi że będzie to 17) :)
to moja druga ciaża mam synka 6 letniego :)
pozdrawiam
 
Cześć dziewczynki :-)

Pogoda trochę lepsza to i nastrój lepszy ;-)
Wczoraj z mężusiem kupiliśmy nową furę (Opel Asta w kombiku) i jestem bardzo zadowolona choć trochę przerażona.. jeździłam starym oplem bez wspomagania i ogólnie to twarde auto a jak weszłam do tego nowego to myślałam, że na zawał zejdę i czułam się jak w "L" :szok: strasznie czułe no i muszę się przestawić..

Co do chleba do kusicie.. może i ja spróbuje :-)


MARTUSKA osh Ty leniuszku :-p

ATANA tyś to spec od domowego chleba :-D

KAMI u mnie też senność.. chyba znowu zmiana pogody :confused2:

OJAKA niestety te samopoczucia nasze są różne.. ja w niedziele prawie, że wstać z łóżka nie umiałam :sorry:

MAGDA zdrówka dla Oliwki :tak:


Idę aktualizować naszą listę :-) kogo jeszcze nie ma zapraszam na priv


wlaśnie.. wie ktoś co z LILITH? Martwię się tym jej półpaścem..
 
reklama
Do góry