reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

[SUP]Słoneczko piękne dzis, oby weekend był taki :)
[/SUP]U nas - trojpakow', znowu szybszy porod, 33tc, ale dzieci tylko dobę spędzily w inkubatorze. Spieszą sie te maluszki wiosnę zobaczyc i rodziców poznać :)


Wczoraj mnie te wszystkie wieści dobily - Anna, Katrina, Gorgusia - dziękuje za pocieszenie :) Dzis wróciłam do swojego planu - donosze ciaza do min 37tc i urodze pod koniec lipca dzieciaczki z waga sporo powyżej 2,5 kg :) Taki plan :)))


[SUP]Anna - kochana z Ciebie kobieta :) dziękuje Ci bardzo za te linki w wózkami :)

Ewaelinka
- my jak zwykle spóźnienie tez zabraliśmy sie za prace ogrodowe, czyli spotkaliśmy sie z ogrodnikiem :) My mamy mały ogródek, wiec roboty nie wiele, a ja lubię uporządkowane przestrzenie wiec pola do popisu zbytnio nasz ogrodnik nie ma. Ale i tak sie cieszę, ze niedługo bedzie piękna trawa i rabatki. Rok temu zrobilismy małemu płac zabaw, wtedy był na wyrost, teraz idealny :)

Atana - zgadzam sie, Happymum ma wysokie ceny i bardzo mizerna jakość. Żałuje zakupów u nich z zeszłej ciazy. W tej nie kupię nic ciazowego. Tylko tuniki i sukienki oversize, czy na bazie litery A. Tak zeby były do noszenia po odzyskaniu sylwetki sprzed ciazy.

Izis - tez mam zamiar przetrwać bez specjalistycznych okryc wierzchnich :) Zawszs mozna na niezapieta czesc jakis szal zarzucić :) W wersjach sportowych wspomagam sie co ladniejszymi bluzami mojego M :)

Cwikla - powodzenia :)
Miłego piatku :) [/SUP]
 
reklama
I d...blada!! Nie dostałam L4!!
I niby lekarka ok,zbadała mnie,pytała jak się czuję,zapytała jakie badania robiłam do tej pory itp.ale mówiła że nie przeskoczy ZUSu i nie może wypisać L4 już dziś jak kończy mi sie 30 marca..nie wiem czemu no ale ok. I szybko w rejestracji umówiłam się do jakiejś innej tyle że na poniedziałek i na drugi koniec miasta(nigdy tam sama nie byłam) i cała w nerwach wracałam do domu,że aż mała w brzuchu skakała jak nigdy.
I teraz weszłam sobie na stronę Lux Medu a tutaj tyle wolnych terminów na poniedziałek bliżej (nie wiem czemu gość w rejestracji podał mi tylko dwie opcje) i przerejestrowałam się gdzie indziej i to do lekarza który pracuje w szpitalu z moim ginem,więc mam nadzieję,że nie będzie problemu z L4.
ehh wybaczcie ale musiałam gdzieś wyładować emocje:)
 
Madison - szanse na donoszenie ciązy bliźniaczej oczywiście że są.... moja psiapsiołka też miała dwie dziewczynki, wszyscy ją straszyli i co? urodzila w 38 tygodniu, wagi nie pamietam, ale jak chcesz, mogę dopytać
a często się zdarza, że ciąze pojedyncze koncza sie przed 37 tygodniem, mimo że w ciązy bylo wszystko ok, w mojej rodzinie sa 4 takie przypadki

u nas wyskoczylo piękne slonko i jest cieplutko i przyjemnie:tak:
 
natkusia ja po tych zakupach jak po jakiś narkotykach. Dużo siły, ciągły uśmiech na twarzy i ogólnie z radością oczekuje godziny 15:00 :rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:

ojaka
współczuje nerwów. Teraz każdy zrobił się taki urzędas, jakby te dwa dni ich zbawiły...
 
ojaka przypomnij mi czemu musisz iść po l4 do innego lekarza? Twój nie może Ci wystawić?

Madison ja też mam koleżankę, która ciążę bliźniaczą donosiła do 38 tc, a wcześniej (w pierwszej ciąży nie bliźniaczej miała ogromne problemy i urodziła w 36 tc) Będzie dobrze!

Sierpniowa ja też uwielbiam zakupy, ale nie bardzo , póki co, mam czas chodzić po sklepach więc ograniczam się do allegro :-)
 
Martuska - dziękuje bardzo :) Od 4 miesięcy tylko dwie dziewczyny donosiły do 38tc wiec jakos mi skrzydła podcielo po tym ostatnim natłoku informacji. Jak bedziesz miała okazje to proszę zapytaj :) ciekawa jestem czy sie trafiają takie ok 3kg :)

Ojaka - współczuje ganiania po miescie. Na pewno moga z jednodniowym wyprzedzeniem i chyba dwa dni wstecz.

Ja niedawno przyjęlam zakupy spożywcze, zamówione w internecie i teraz sie lenie, a dzieć z babcia pogoda sie cieszą.
Mysmy stosunkowo niedawno odkryli te zakupy w necie, kurcze jaka to dogodnlsc jest. Polecam Wam zwłaszcza teraz.

Moje dziewczyny juz kopia na całego, a ze dwoje w brzuchu to juz tłum to mam wrażenie, ze mam tam osmiornice chyba. Ciekawe jak to bedzie dalej. Jedna juz dosc ciekawie sie wypina, deformujac mi czasowo brzuszek :)
 
gawit,bo mój lekarz przez cały marzec i pierwszy tydzień kwietnia jest nieobecny w Lux Medzie. Niby mam do niego nr,ale nie wiem czy gdzieś bym go złapała w szpitalu tam gdzie pracuje.
 
To ja chyba jakas walnieta jestem.Bi mnie zakupy raczej nienastawiaja pozytywnie.Tzn ja nielubie chodzi cpo sklepach...Moze dlategoz e kiedys bylam chudzina i niemialam problemu z odzieza a po urodzeniu maxia jak zaczelam na serducho chorowac to od lekow pulpet i juz nic niemoglam znalesc...

Ja dzisiaj mimo ze sie usmiecham juz jakas nietegez jestem,ale to juz od wczoraj.Geba mi sie drze na wszystkie strony.Piekna pogoda slonce swieci cieplutko,ale raczej an spacer sie niewybiore niemam sil.Poszlam po synka do szoly i spowrotem ledwo doszlam.Normalnie przed schodami stanelam i sapala :D
To komu gofra?? moze piekne nie sa ale pierwszy raz robilam na takim formacie i niemoglam dojsc ile tego ciasta tam lac.Ale wazne ze smaczne no to komu i z czym?? Mam ubieta smietane, syrop klonowy kilka rodzai dzemu :) IMG-20140328-WA0000.jpg
 

Załączniki

  • IMG-20140328-WA0000.jpg
    IMG-20140328-WA0000.jpg
    24,1 KB · Wyświetleń: 27
reklama
Mój Mały też kopie już na całego :-) czasem widać jak brzuch faluje :tak: nie pamiętam kiedy używałam detektora bo dzięki ruchom jestem spokojna :-)

MADISON będzie dobrze!! Zabraniam myśleć Ci inaczej :-p

ANNA mi mi mi gofra!! :-D

SIERPNIOWA mam to samo :-D można latać ;-)

OJAKA dziwna sprawa z tym L4.. przecież można wypisać z datą do przodu :confused: nie denerwuj się!


u nas też słoneczko zaczyna świecić :-)
 
Do góry