reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Witam sie i ja :-)
Dziewczyny wszystkie przepieknie wygladalyscie na Slubnym Kobiercu !!! :-) milo sie oglada takie fotki

Ja dzis wyjatkowo pospalam ..obudzilam sie o 7 na siusiu i o dziwo ponownie zasnelam i spalam do 11 hihihi daawno tak nie mialam ,az sie czuje zagubiona w czasie -bo teraz dopiero sniadanko zjedlismy ,a tu juz obiadek powinnam nastawiac :-/

Atana chlebek wyszedl dosyc smaczny ,lecz chyba nie do konca zrobilam wszystko ok bo skorka nie byla taka chrupka jak myslalam ,a balam sie dluzej trzymac w piekarniku -ale mysle ze za drugim podejciem go wyczaje :-D
 
reklama
no to może i ja się pokażę -prawie 11 lat temu i około 20 kg mniej temu :-D

1001034_525948540793159_156613087_n.jpg
 

Załączniki

  • 1001034_525948540793159_156613087_n.jpg
    1001034_525948540793159_156613087_n.jpg
    31,9 KB · Wyświetleń: 51
No no Magda super zdjecie !!! Ze zdjecia w profilu nie widze jakos tych 20kg :p
Ja w tym roku tez 9 latek po -jak ten czas leci ,a miałam 21 jeden latek - to byla najleprza decyzja bo mam wspanialego meza :-D
 
Witam w piękna słoneczną sobotę.
Tak na szybko wpadłam podczytać co u Was i uciekam bo dziś robimy urodzinki synkowi. Sałatka zrobiona,tort moja mama przywiozła,balony nadmuchane...a mnie boli ząb..:( idę do dentysty w czwartek,mam nadzieję,że to nie będzie znowu kanałówka...
Ewelinka-ja też miałam 21 lat:)

Udanego weekendu życzę:)
 
Ewaelinka - no to się cieszę, że w miarę wyszedł :-) Jak będziesz piekła kolejny chlebek to pod koniec pieczenia, gdy będzie już upieczony ale nie będziesz pewna czy jest dopieczony to możesz wyciągnąć go z keksówki i popukać paznokciem w spód chleba, jak wydaje taki głuchy odgłos to jest OK, jak nie to możesz go jeszcze już bez formy dopiekać przez jakieś 10 min :-) W każdym razie spokojnie, dojdziesz do wprawy i będziesz robić na oko, najgorsze są początki a potem już z górki :-)

Fiufiu - będziecie uczyć Lulka sami w domu? Można tak wogóle u nas? :-)
 
ojaka -my za 2 tygodnie robimy corce urodziny, ale ona pozapraszała koleżanki i robią w sali zabaw. Dla rodziny nie robię tym razem, nie chce mi się przy garach siedzieć :-)
ja mialam 20 lat, jak wychodzilam za mąż.... już o kątach słyszalam, że tak się nam spieszy, bo w ciązy jestem.... no ale jaka byla niespodzianka, jak tu żadnej ciązy nie bylo, nawet w planach wtedy, bo bylam na 1. roku studiow.... dziecko pojawilo się po skonczeniu studiow
 
Cześć Kochane :-)

U nas dzisiaj piękna pogoda :tak: czekam aż Michał się obudzi, obiad i śmigamy do siostry na działkę :-) mój G. dzisiaj w pracy na 14 więc muszę sobie jakoś wypełnić czas..

My braliśmy ślub cywilny jak miałam 23 lata. kościelny 24 :-) a mój małżon 3 lata starszy.. w tym roku stuknie mu 30 :-)
My sami wyprawialiśmy wesele (nie chcieliśmy "naciągać" rodziców) a tak na prawdę to wszystko sama organizowałam i byłam w swoim żywiole :-) ślubu udzielił nam mój przyjaciel ksiądz i wszystko było tak jak zaplanowałam a najważniejsze tak jak sobie wymarzyłam :-) wszystko było dobrze i odziwo bez wpadek! Do dzisiaj jak pomyślę o tym dniu to łzy mam w oczach.. cudowny dzień :tak:


MONYA o teraz odpoczywaj :-)

EWAELINKA no to zaszalałaś z tym spaniem :-D

OJAKA udanej imprezy urodzinowej :-)

FIUFIU właśnie.. można dziecko uczyć w domu? Nie szkoda Wam, że nie będzie miał kontaktu z rówieśnikami?

CALTHA to fajna wpadka męża :-D

Miłego dnia :*
 
A ktos chetny na odkurzanie.Mi robota wogole nie idzie dzisiaj aaaaa.Juz druga a mi jeszcze odkurzanie i mycie podlog a i lustra przetrzec.
A gdzie objad cholera.O objedzie zapomnialam.Moze zetre troche ziemniakow placki ziemniaczane porobie??
 
reklama
Piękny dzien, przepiękny :)
Do tego wciąż mogę cieszyć sie siłami i sprawnością by w miarę aktywnie spędzać czas. Koszmary pierwszych kilkunastu tygodni wydają sie byc bardzo odległe :)
U nas teraz czas drzemania, bloga cisza :)
Dziewczyny mnie tak kopia, ze trudno to uznać za przyjemności. Chyba przez te lozyska na przedniej ścianie dostaje tak mocno po bokach i troche to chwilami boli. W nocy niezle mnie tam kulo, musze chyba poczekać aż sie jakos przemieszcza i zmienia pozycje.

Fiuufiuu - tez mnie zaintrygowala ta sprawa ze szkoła dla Twojego synka, checie uczyć w domu?
 
Do góry