reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
Znalazłam cos takiego jesli chodzi o to gdzie mamy teraz macice :)
ebrzuszek.pl - Wysokość dna macicy w poszczególnych tygodniach ciąży.

takze siła rzeczy ruchy u większości wciąż poniżej papka, nawet sporo w zależności od ułożenia dziecka.

Izis - święte słowa z tym obwinianiem sie wzajemnym za cos co sie dziecku wydarzy w naszej obecności. To jest arcywazne by tego sobie nie robic. U nas przetestowane. Ja zawinilam strasznie strasznie i nikt mi złego slowa nie powiedział, wszyscy wspierali w ciężkich chwilach. To mnie tez duzo nauczyło.
 
ja zdecydowanie wyzej odczuwam ruchy niz nad pepkiem ... ruchy tzn. kopniaki ale mam 100% pewnosc ze mala glowa do dolu jest. Takie gmeranie czuje pod pepkiem
 
cwikla -no widzisz, mam leżec, a tyle spraw do załatwienia.... już się uporałam, zostało jeszcze tylko odebrać córę ze szkoly i zrobić obiad i leże do samego wieczora :tak:
 
Ja juz po wizycie u fizjo. Dostalam specjalistyczny pas a wlasciwie wyglada on jak bandaz elastyczny i mam go w dzien nosic zeby wzmocnic mesnie i odciazyc troszke kregoslup... zobaczymy czy pomoze.
 
a ja sie sobie dziwie.Czy j ana tle nerwowym czy co_Od dwoch tygodni strasznie sie obrzeram.Wpycham w siebie niesamowite ilosci zarcia az szok.Pilnoje sie.
Rano spokojnie wstaje jem sniadanie.Potem po sniadainu cos slodkiego laoje w lapkach,potem obja z mezem kolo 12 mala porce nakladam,potem po 13 dla towarzystwa z synkiem nakladam odrobine jem z nim.potem znowu cos slodkie wpada.Potem jakies owoce i tak z 3 godizny naonstop ruszam geba.
I potem sie dziwic ze mnie zgaga i mdlosci mecza. Ale niewiem skad to sie wzielo.Fakt pare lat temu bylam otyla ale nie z objadania tylko z lekow na serce.I nigdy w zyciu sie tak nieobrzeralam :/
 
Witajcie,ale piękna pogoda! Kaci śpi a ja gotuje. Gulasz z kaszą i placki jaglane z jabłkiem.
Ja ruchy czuję i nad i pod pępkiem. Moja macica jest już nad pępolem według lekarza.
 
hej, u nas piekna wiosna, 17 stopni. ja zaraz smigam po Ludwika do przedszkoa,a potem pewnie heja na plac zabaw. caly czas zachowuje si ejak wariatka,bo nie ogarniam posiadania córki.sama siebie nie poznaje- wyslac mnie na tydzien do psychiatryka trzeba. mam nadzieje,ze u was w porzadku,bo nie bardzo czytam ostatnio. wczoraj chcialam klinem sprawę załatwić i kupic coś różowego...no i kupiłam spodenki w brązowo-beżową kratę. Brawa dla mnie! trzymajcie się!
 
reklama
Domi nie przejmuj się gadaniem...

Fjufju dokup różową bluzeczkę i będzie spoko. :-)




Bilans u pediatry zaliczony.

Miałam w planach porządki, ale głowa mnie ćmi i odpuściłam sobie. Jutro też jest dzień.
 
Do góry