reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Gorgusia ja też tęsknię za pracą ale z drugiej strony boje się myśleć o powrocie i o tym czy podołam. Przy odworzeniu synka do opiekunki schodzilo mi mnóstwo czasu a teraz spakuj dwójkę,zawiez, jedź i popracuj, wróć po nich, zakupy, obiad... będzie masakra. Po takich wyliczeniach odechciewa mi się powrotu.

Gdzie Faisca jesteś? Chyba nie na porodowce? Juz wystarczy że Justyna zmieniła kolejność :)
 
reklama
Czesc dziewczyny!
Barbarka- u mnie bez zmian. Nieszczęśliwa jestem i czuje, ze do 1 kiedy maja mi wywoływać nic sie nie ruszy. Najgorsze, ze rodzice do mnie przykatuja a ja bede w szpitalu bo tu trzymają 5 dni :/ tak wkurzona jestem, ze mi sie ryczeć chce i ńie wiem ci ze sobą zrobic :angry:

Justyna- fajnie, ze miałas fajny i szybki porod.

a lista na dziś:
1.Barbarka1611 2.Faisca 3.Oszqurde 4.Katrina86 5. Sylwia88 6.Sylwia_k 7.MartuŚka92 8.Kama11 9.Madruszka
 
Faisca aż 5 dni trzymają w Szwajcarii? To ile po cc? Juz nie wiem co lepsze, 5 h czy 5 dni :) Dla tych nieciepliwych i spieszacych się powinni wypisywać oxytocyne w tabletkach :)
 
Hej :-)

Oj u nas dzisiaj 4 pobudki byly :-)
Dzisiaj idziemy do tesciow na obiad i moja mama tez zaproszona.. chyba chca sie przychlebic hehe :-)
A dzisiaj u nas odpust wiec moze w koncu wybiore sie do kosciola :tak:

JUSTYNA to byl ekspres :-) super!

FAISCA rozumiem Twoje wkurzenie.. oby szybko sie ruszylo!

GORGUSIA po 9 tyg juz do pracy? Podziwiam..

KAHAKA a to masz malego spiocha ;-)

ASIOLEK bo dzieci lubia robic nam niespodzianki :-D

FIUFIU spokojnej drogi do domu!

Aaa ciezarowej coraz mniej :tak: zaraz wszystkie bedziemy mamusiami :-) cierpliwosci !

Milego!
 
Barbarka- po cc 7. Jakbym w terminie urodziła to te 5 dni by mi nie przeszkadzały, ale znając zycie to z tymi służbistami nie uda mi sie wcześniej wypisać na zadanie ;)

Natkusia- o mi by sie dzisiaj przydał taki obiadek u teściowej bo nie dość, ze lodówka pusta to ochoty do gotowania brak ;) chyba pójdę na moja stacje i pizzę kupie, to przynajmniej obowiązkowy spacer zalicze ;)

Kama- nie stresuj sie tak ta waga dziecka - tu chyba większość i tak urodziła mniejsze dzieciaczki niż z usg wychodziło. I wiesz jedna urodzi 4 kilogramowe dziecko i bedzie miło wspominała, a druga sporo mniejsze i porod bedzie trudniejszy. Nie ma reguły i chyba lepiej nastawić sie pozytywnie.
 
Znowu mnie łapie regularny ból :/ oszaleje chyba
Kama mój pierworodny miał mieć 3,5 kg, wyskoczył 4,2 kg i nie było tragedii. Nie nacinali, troszkę tylko mi poszerzylo otwór, 4 szwy i tyle. Nie ma reguły chyba na poród dużego dzieciaczka
 
reklama
Do góry