reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Sylwia, Kama- mi nikt nie sprawdzi, ale pewnie tez długa i zamknięta. Miałam juz pomysł by sobie sama te szyjke wymasowac, ale poczytałem i okazało sie, ze jednak nie takie proste ;-) od jutra bede oficjalnie przeterminowana, bo nieoficjalnie to jestem juz 4 dni ;) dzisiaj bede próbowała kąpieli z olejkiem szalwiowym ... Jakby sie okazało, ze działa to dam znac. Wielkich nadzieji sobie jednak nie robię.

jeszce lista uaktualniona. Mało juz nas.
1.Barbarka1611 2.Justyna919 3.Karaiwina 4. Faisca 5.Oszqurde 6.EwaEs 7.Katrina86 8. Sylwia88 10.Sylwia_k 11.MartuŚka92 12.Kama11 13.Madruszka
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kama, Sylwia i ja dam sobie reke uciac ze to samo uslysze na jutrzejszej wizycie.
Moj syn wybil dzis swojemu ojcu zęba, jedyneczke górna, wiec dentysta i kasa pojdzie :/ ale ja mowilam ze takie wsciekanie sie to nie zabawy ehh i wyszedl final.
 
Carine dziękuję za tabelkę. Sporo czasu Cię hyb kosztowała. Czy mi się wydaje,czy więcej na naszym forum rodzi się dziewczynek(bo taka różowa ta tabelka)?
Wyniki bilirubiny były już wczoraj. Teść się zaoferował,że odbierze a wieczorem się okazało,że jednak nie odebrał.Dziś rano paliłam auto na szpital, bo byłam umówiona z lekarzem,że telefonicznie dam znać co wyszło. Ostatecznie bilirubina wyszła w normie(norma jest do 12 a Marcelinka miała 11,9), w górnej granicy,ale pediatra stwierdził,że jest ok. Jeszcze przez 2-3 dni musimy pić glukozę.
Dzisiejszy dzień miń mi zadziwiająco szybko.Dopiero teraz miałam czas,aby wejść na forum(i to też z przerwami).
 
Monia456 trzymam kciuki aby obyło się bez transfuzji i czekam tu na Ciebie!!!

Karaiwina dzielna jesteś Kochana... szkoda, ze ten brzuszek jest uparciuszek!!!

Faisca dziękuję, że czuwasz nad listą nierozpakowanych :))))))) :*

Carine dziękuję za cudowną listę Naszych Szkrabów :))) wygląda super !!!

Co do Bloga to nie wiem na ile mężowi zapału starczy ;) i czasu ;) ale temat symetykony naprawdę go poruszył ;) więc dogłębnie go przestudiował i postanowił się podzielić ;)

Justyna jak ja bym zjadła takie placki!!!

U nas relacje dziewczyn interesujące :))))) Duża jest niezastąpiona :))) ale pilnuję aby nie absorbować jej przesadnie :) na szczęście sama się chętnie udziela :)))

Trzymam kciuki aby reszta się szybko i sprawnie rozpakowała....
A całej reszcie dużo snu :))) spokoju :))) i braku dolegliwości u Maluchów :)))
 
Asiołku ozłocę tego Twojego męża ;-) my na razie podajemy espumisan, ale dawałam po 5 kropel a tu trzeba by ze 20 podawać :szok: a mała bardzo się nam z tym brzuszkiem męczy :-(

Martyna, Atkaa gratuluję!

Zmykam do małej, znów mnie czeka ciężka noc :-(
 
Wkasia no troche z nia zeszlo:) tak dziewczynki jak na razie żądzą;-) chłopcy będą mieć w czym wybierać:-D
ciesze sie ze wyniki ok wyszly:-)
Asiołek podziwiam męża za zapał i zainteresowanie:-)
 
Hej dziewczyny! Jakoś nie miałam czasu wejść przez dzień, remont domu mnie wykończy a nawet się nie zaczął :/

Ja jutro będę tydzień po terminie, mam wizytę więc może już mnie zapisza na wywołanie do szpitala. Choć mam nadzieje że samo się dziś zacznie. Ogólnie żadnych bóli nie mam ale przeczyscilo mnie niedawno tak porządnie że spokojna mogę iść rodzic bez lewatywy. Zaczęło by się od dupy strony ale co tam :) ważne żeby się ruszyło.

Faisca a ty masz dziś bóle?
 
reklama
Z om na jutro, z pierwszego Usg na 17, a na drugim i trzecim wychodził 14. Niepotrzebnie sie nastawiłam, ze bedzie szybciej i chyba dlatego jestem taka rozczarowana i zła na cały świat ;)
 
Do góry