reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
Mój dzisiejszy power opadł.
Pomyłam gary,powycierałam kurze,wysprzątałam łazienki.. odkurzać już mi się nie chce.
Gotujemy sobie z młodym fasolkę szparagową.

Zaraz mi chyba prąd wylączą,bo widzę że jakaś ekipa przyjechała i coś majstrują przy slupach..

Natkusia &&&&&&&&&& chyba że juz po wszystkim:)

A moje nogi i ręcę wyglądaja dokładnie tak jak to któraś z Was przedtem napisała-jak nadmuchane rękawiczki lateksowe:)
 
gorgusia opadł ci brzuch, bez dwochzdan.
a ja sie obusdzilam...znowu spalam. snili mi sie sami zmarli. Czy to coś znaczy?
Boli nadal.

na18:00 idę na spotkanie szczecinskiej grupy wyjazdowej. musze wyjsc do ludzi,bo zaczne wyc do ksiezyca.
 
To ja Wam powiem,że strach mnie obleciał.... ja jeszcze nie jestem gotowa. Ale z opadniętym brzuchem dwa tygodnie pochodzę,prawda?

Fiuu-to znaczy,że się ktoś urodzi ;) A jak Twoje bóle? Ustąpiły?
 
Fiuu fiuu ja nie jestem przesadna jesli chodzi o takie rzeczy, sny to sny, zmarli byli kiedys czescia zycia i pamiec o nich to normalna rzecz.

Ojaka ja od 4 dni jestem tak opuchnieta ze nawet wcisniecie co niektorych majtek to problem:/
 
reklama
Oszqrde to chodz do mnie cos porub bo moja pomoc domowa od tygodnia palcem nietknela. A ja dzis jak Monya tylko spac i nic wiecej jak o 9 zasnelam tak przed 12 maz mnie obudzil bo na objad przyjechal i chcial do Lidla podjechac...

Co do przesadow ja raczej malo wierzaca ale sa takieco widze ze się czesto sprawdzaja albo wieze w co niektóre sprawy.
Jedno w 100% pewne urodzić wkoncu musimy ...
 
Do góry