reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Kawkuje sobie i doczytuje ostatnie strony. Dziś sie obudzilam obolala cala jestem zwlaszcza brzuszek. Do tego wczoraj nie wzielam magnezu wogole a dzis juz mnie kurcze nog , rak lapia niedobrze .. Dzis sibie podwojna dawke zapodam. I jak tu ten magnez i zelazo uzupelnic ? ..
Fiufiu znajdz sobie w necie czy furagin mozesz brac mi bardzo pomogl przy pecherzu a ulga juz po 1 tab jest. Mi lekarka zabronila pic kawy i herbaty , kazała za to soki z pomaranczy , cytryne z wit c i wszelkie z zurawina. Urosept i zurawit mozesz brac spokojnie w ciazy .mi po leczeniu duomoksem kazala brac. Tylko jak antybiotyk skonczysz.

Madison ja monitora nie mialalam ale lezalam w szpitalu z mama bliźniąt i ona przez pierwsze 3 miesiace uzywala. Mowila ze w nocy maluchy spia w swoich kolyskach i tam ma ten monitor podpiety a w dzien spia razem w lozeczku turystycznym. Mowila ze w nocy przez monitor mogla spac spokojnie a w nocy w dzien to i tak byla prawie caly czas przy nich. Takze jak masz mozliwosc pozyczenia czy kupienia to wydaje mi sie ze nie ma co sie zastanawiac . Jak dziewczynki beda w domu i poczujesz ze wszystko jest ok a ty jestes spokojna to sprzedasz ten monitor i tyle. I jak to mawial moj profesor wszystko od matki w rodzinie zalezy jak ona spokojna to i dzieci spokojne i maz.:-)

To popisalam , kurcze i nie dawajcie sie tej pelni:-) Ja wczoraj na m. Naskoczylam bez potrzeby i mi glupio teraz . Bo sie nameczyl nanosil po 12 h w pracy.Coz jedno jego slowo lawine u mnie spowodowało i nim sie zastanowilam bylo za późno.
 
reklama
Hej hej

Skoro wrze przy terminach porodów to co bedzie przy dyskusji na temta karmienia? :szok:

A ja odziwo dzisiaj nie chce rodzic.. dzisiaj jest 13 i mam 13 dni do terminu i jakos za duzo tych 13 :-D moge sobie pogadac? A moge :-p

WYCZEKANY ja na szczescie mam spokojne nocki :tak:

ANNA wspolczuje nocki.. bierzesz jakies leki na cisnienie? Bo nie pamietam..

ULIKA jeszcze troche, dasz rade! Sa takie sytuacje ze i mi peka serce jak Michas cos chce a ja nie moge..

EWCOL polepszyly Ci sie cukry? Mi jakby cukrzyca zniknela..

FIUFIU kurcze oby to nie bylo zapalenie.. i jeszcze tak Cie chwyta na koncowce eh

ASIOŁEK uwielbiam Twoje posty :-D

CARINE super, że spedzilas fajny dzien :tak:

My zaraz zbieramy sie do kosciola a potem obiad u mojej mamy :tak:

Miłego!
 
Dziendobry niedzielnie! Ja mam za soba ciezka noc nie wiele spalam. Nie dosc ze skurcze to jeszcze problem z wybraniem dogodnej pozycji i co chwila do wc.... ;/


A ja Wam powiem, ze sie obawiam tych pierwszych tygodni pod wzgledem rozchwiwania hormonalnego tzw. Baby blues xD Oj przy pierwszym to niezle mnie wzielo... a teraz tyle mam nagromadzonych emocji, ktore czekaja na danie im upustu, az strach sie bac ;(
 
Witam forumowiczki, dołączam dopiero pod koniec :) Termin mam na 9 sierpnia, ale juz bym chciala urodzic... Pierwszego synka rodziłam w 37 tc, a teraz wlasnie weszlam w ten tydzien i czekam... boli mnie cale podwozie ;p...chyba trace czop sluzowy od dwoch dni bo obserwuje cos na wzor galaretki ale bez krwi wiec nie wiem... szyjka skrocona, rozwarcie na 1,5 cm... Ciekawwe co to bedzie... Meczy mnie ta swiadomosc ze nie wiadomo kiedy sie tego spodziewac...
 
Furagin na receptę jest. Poki co godzinę liczyłam tyłek w wannie z rumiankiem i wypilam juz że 3 llitry wody z sokiem z cytryny. Tak nie chce brac kolejnych leków...sikal okrakiem jak na siodle,boli jak skur**** ale rozrzedzam te siuski do granic możliwości.mam pecha,bo akurat z pęcherzem mialam może że 3 razy w życiu problem. I juz nie pamietalam,że to tak może boleć,w każdej możliwej pozycji...
Co do monitora madison chyba dla własnego spokoju lepiej żebyś miała i tak przecież planowałas wcześniej i o tym pisalas.spokoj ducha najwazniejszy.
Porody kontrowersyjne,karmnienie również,w zasadzie każdy tematoze być drażliwy.nie ma co :-)Natkusia lula urodziłam w pt 13go i powiem co,że to bardzo szczęśliwa data dla mnie :-)
Dziewczyny z problemami,bolączkami życzę spokoju i pogody ducha,cieszcie sie,że macie zdrowe pęcherze tyle wam powiem dzisiaj :-):-):-)
 
Fiufiu od jakiegos roku jest bez recepty. Jest drozszy bo jakies 15zl kosztuje zamiast 5 . Ale masz racje najpierw domowe sposoby potem tabsy .
 
Dzień dobry. Nocka spokojna.
Fiuu- oj,biedna jesteś z tymi chorobami teraz. Oby domowe metody dały radę :-*
Natkusia- ja w piątek 13 usłyszałam serduszko Kacperka. Lubię tą datę :-)
My dziś spokojny dzień planujemy. Rodzinna niedziela. Może torbę spakuje....choć wątpię :p
Madison ja bym kupiła monitory. Sama mam i sen mi to ratowalo bo się stresowalam bez potrzeby. Alarm nigdy się nie włączył
 
FIUUFIUU - pokaz wyniki rodzinnemu, a jak ten bedzie cos nie bardzo reagował to moze uda sie z jego pomocą załatwić na cito konsultacje u innego ginekologa.
A moze posiew bedzie całkiem ok, a Tobie uda sie to wszystko przepłukać i temat sie skończy.


Witam nowa mamę!
 
Witam się z rana:)

Wpadłam tylko na chwilkę zobaczyć co u Was.
U nas synek gorączkował nad ranem,zawalony ma nos,więc najbliższe dni spędzi pewnie ze mna w domu-rodzić więc nie planuję:).
Wczoraj zrobiliśmy ostatnie zakupy dzieciowe(materacyk do turystycznego,przewijak-synek sam wybierał),ja mam stopy jak wieloryby:)

Moja mama wczoraj stwierdziła,że chyba mi brzuch opadł, bardzo możliwe,bo mała cały czas napiera mi na pęcherz i na szyjkę.

Przepraszam,że się nie odniosnę do Waszych postów,ale synek biduś sie przytula do mnie i idę z nim poleżeć.

Rodzinnej niedzieli wszystkim życzę:)
 
reklama
Dzień Dobry. Jeden dzień mnie nie ma a tu tyle zmian i gorących rozmów.

Madison... Dla mnie możesz pisać co chcesz. Zrozumiałe jest ze punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Tak więc wyżalaj się ile chcesz, przynajmniej konserwacja trwa, a przecież nie zawsze musi być słitaśnie;)

Co do moich chęci wcześniejszego porodu, to mi się marzy tylko data lipcowa, wiec wystarczyłoby kilka dni. Wszystkie moje działania uzalezniam od wizyty w środę i długości szyjki. Wszyscy z działu medycznego zapewniają mnie, że po pessarze będę chodzić w ciąży pewnie do 42 tc i tylko tego bym nie chciała. Raz, że wtedy dziecko urodzi się w okolicach latorośli naszego najmłodszego i boję się , że odczuje to rywalizacyjnie. Dwa, że dziecko bedzie już bardzo duże i strach przed porodem naturalnym bedzie jeszcze większy. Poza tym nie wierzę za bardzo w te wszystkie usprawniacze porodowe, a że przynoszą efekt natychmiastowy to już nie wierzę wcale.

U mnie wczoraj dzień bardzo milutki, ale szczegóły zachowam dla siebie;)
Z tego wrażenia to brzuch mi opadł i mogę oddychać swobodniej. Czy jak Wam brzuch się obniżył to też macie wrażenie, że zrobił się mniejszy?

No i super, że można lajkować przez telefon. Sama nie wiem, co najpierw robić: nadrabiać zaległości, odpowiadać na forum, czy lajkować zaległe posty;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry