reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Kami &&&&&&&&&&&&&&&& i czekamy na wieści! mam nadzieję, że uda się to powstrzymać jeszcze na jakiś czas :*

A ja też zaległam w domu przed wiatrakiem który dziś kupiłam i sama skręciłam ;-) godzinę się z tym dziadem mocowałam i nadal jest źle bo tak skręcałam, że popsułam śrubki :-D:-D ale działa więc w doopce mam to, ze krzywo stoi :-D
Martynka została u mojej mamy ale wieczorem ma przyjść. jutro jadą na działkę, mama chciała, żeby też pojechała, ale ja jakoś boję się ruszać daleko od Łodzi (niby to tylko 50 km) ale wolę być na miejscu. poza tym na tej działce to bym padła przez te upały bo tam to jest masakra ;-) więc ja zostaję w domu a młoda niech jedzie. mam nadzieję, że mama nadmucha jej basenik bo w tamtym tyg były takie upały a oni jej basenika nie napompowali :-(

Zmykam. Pa
 
reklama
Kurczę, 32 tc to jednak wcześnie. Mam nadzięję, że uda się jeszcze wszystko powstrzymać.

Madison... Twoje dziewczyny prześliczne. Dopiero w rożkach widać jakie są maleńkie. Ciocia Monika dumna jest, że tak świetnie dają sobie radę, a Mamy zabawy z laktatorem robią wrażenie rownież;p
 
Właśnie obejrzałam zdjęcia bliźniaczek, śliczne są :-)


A w Krakowie zaczyna się burza ale to dobrze, powietrze trochę się oczyści, bo była już taka duchota, że nie było czym oddychać

burza.jpg
 

Załączniki

  • burza.jpg
    burza.jpg
    22,2 KB · Wyświetleń: 54
Madison zastanawia mnie to opatulenie dziewczynek. takie upały :szok: rozumiem, że to dlatego, że to wcześniaki? dziecka urodzonego o czasie nie trzeba tak zawijać? bo ja dla małej do szpitala nawet rożek wyjęłam, tylko wzięłam kocyk polarowy i pieluchę flanelową i zależy jaka pogoda będzie, to będę owijać w jedno albo w drugie, ale w sumie nie wiem, bo Martynę rodziłam w listopadzie więc była zwyczajnie w rożek zawijana
Atana u nas też burza się zaczyna i też się cieszę!
 
Madison właśnie obejrzałam zdjęcia dziewczynek. Są prześliczne i takie maleńkie.
Najważniejsze,że już samodzielne i przybierają na wadze.
 
reklama
Do góry