reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
hej dziewczynki, ja dzis wizytuje.odezwe sie po,najgorsze ze nie zapisalam sobie na ktora godz wiec ide na 8:30.licze ze trafie a jak nie to moze mnie jakos wepchnie:) ide zjesc sniadanko co bym nie padla tam. aa takie pyt macie juz robione ktg i tetno maluszka na wizycie sprawdzane? ja do tej pory nie mialam i chce wlasnie zapytac o to... mileg
 
Witam sie i ja z rana
musiałam sobie kawkę walnąć bo bym nie wstała.
Synek troszkę kaszlał przez noc,wczoraj dzielnie brał wszystkie leki,3 razy robił inhalacje,zobaczymy co będzie jak wstanie,czy idzie do przedszkola czy ze mna na wizytę:)

carine witaj w klubie wizytujących,&&& kciuki.
Mi lekarz gdzieś od początku 3 trymestru,może wcześniej (nie pamietam) przy badaniu na wizycie na pare sekund przykłada dopplera do brzucha i słucha serca i tyle. Usg miałam robione tylko te 3 obowiązowe,plus dodtakowe dwa które sobie sama załatwiłam na jakiś "ekstra akcjach dla kobiet w ciąży"
 
Dzień dobry. Też miałam pół nocy skurcze. Ale łydek ;-) :p Chłopaki jeszcze śpią a ja wstaje się wyszykowac. Jadę po zakupy i niestety później do pracy. Miłego dnia!
 
Przykro mi z powodu kotka, chociaż za kotami nie przepadam. Zwierz to zawsze jak członek rodziny :(

Mnie lekarz też tylko serducho sprawdza, ewentualnie mierzy dziecko. Nie miałam żadnego ktg ani informacji żebym w ogóle miała je mieć :) jest taki obowiązek?

Miłego dnia Wam życzę :)

Atana Powodzenia! :D i kciuki za wszystkie wizyty :)

U mnie coś mała nie chce dzisiaj być aktywna, a ja znowu po nocy zmęczona :)
 
Hej hej :-)

Ja juz nie spie od 6 :sorry2: niestety Michaś o tej godz rozpoczal dzien..
Wczoraj pożarłam sie z G. poplakalam cukier z nerwow skoczyl mi do 180 :szok: i mam zamiar sie do niego nie odzywac.. nawet zastanawiam sie czy brac drania na porodowke..

KATUSHKA czekamy na foto dzisiaj :-) https://www.babyboom.pl/forum/sierp...uszki-w-skonczonym-36tc-bez-komentarzy-71286/

IZIS chyba zalezy od lekarza z tym KTG.. ja w I ciazy nje chodzilam i teraz tez nie ;-)

OJAKA oj tak.. dzisiaj jakos nie da sie rozbudzic eh

CARINE udanej wizyty!

MAGDA super, że szyjka dobra! A nocy i wspołlokatorek wspolczuje.. wiadomo ile bedziesz lezec?

ATANA jak beda tlumy to wpychaj sie :tak:

EWAELINKA dobrze, że jest mama to czujesz sie bezpieczniej :-)

MONYA ojj wspolczuje choroby kotka..

Miłego! :-)
 
Dzień dobry :)

My czekamy na nianie i jedziemy na badania krwi te moje watrobowe.
Lekarka powiedziała, ze te alaty i aspaty to mniej ważne sa, dla niej najważniejsze to kwasy watrobowe. A na to ostatnio tydzien czekalam i wydzieralam im z gardła niemalże w końcu.

Tak mi sie sobie to wszystko widzi, bo w nocy swedzialy mnie lekko ręce, a nas ranem stopy, a nie bylo tego cały tydzien i na tym budowalam nadzieje na lepsze.

Takze bywało lepiej.

Trzymajcie sie i miłego dnia!
 
Witam dziewczynki, trzymam kciuki za wasze wizyty!
U mnie coraz ciezej.. momentami czuje sie jak taka słonica która ani sie nie umie schylic ani nawet ubrac skarpet.. ehh.. jeszcze ok miesiaca i mam nadzieje wszystko znow stanie sie piekne ;)
Miłego dnia! :-)

Natkusia- nie przejmuj sie.. moj tez mnie czasami tak drazni, ze mam ochote przywalic mu patelnia :) bedzie good!
 
reklama
Dzień dobry:-) O ile lepiej się wstaje jak za oknem taaakie słońce :-)
carine ja miałam ktg podpięte już dwa razy na pół godziny. Ostatnio w poniedziałek na wizycie i przy poprzedniej, miesiąc wcześniej. A tak wcześniej wcześniej to na kilka sekund przykładane to ustrojstwo do brzucha -doppler chyba się nazywa:tak:

Ja dzisiaj co godzinę znów meldowałam się w toalecie, wracałam, piłam kilkanaście łyków wody i szłam spać. Potem znów wstawałam i tak w koło to samo. Nie wiem po czym mnie tak suszyło w nocy :confused::-) W każdym razie wytrąbiłam prawie całą 1,5litrową wodę :szok:
W ogóle to dzisiaj mąż przywozi łóżeczko:-D:-D:-D:-D Jaram się jak przy kupnie wózka:-) Jak się urządzę to się pochwalę. Miłego dnia i kciuki za wizytujące :-)
 
Do góry