reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Sierpniówki 2014

Gorgusia, ja mam często twardy i to nie jest dobrze, bo powoduje skracanie szyjki - dlatego właśnie ta szyjka mi tak poleciała. Może bierz magnez?
 
reklama
Dzien dobry lasencje :)

Ja mam ostatnio problemy ze snem:-( Uwielbiam spac a teraz budzenie sie co chwile lub nie moge zasnac albo spie pare godzin ijuz zasnac nie moge :szok:

Ewelinka- samych dobrych wiesci i nie stresuj sie :-)

Fiufiu- daj znac co tam dr powiedzial,Ciekawe ile przechodzisz bez ?;-)

Na stronie szpitala ( u mnie) jest napisane, ze paznokcie nie moga byc pomalowane :baffled: a ja w nie pomalowanych czuje sie jak nie ja:sorry2:taka naga :cool2:
 
Hej hej :-)

Wczoraj mało sie odzywalam bo po lekarzu byłam u mamy i wrócilam do domu ok 19 :-)
Po wizycie relacja jest.. wczoraj było mi smutno ale dzisiaj juz ok :tak: bedzie dobrze!

GORGUSIA a czujesz na brzuszku takie napiecie? Bo twardnienie jest kilku sekundowe (jak skurcz) i jak faktycznie tak masz to nie zafajnie.. tak jak KAHAKA pisze.. moze poleciec szyjka :sorry2:

KAHAKA poradzisz sobie :*

MONYA i wlasnie widac jak jestesmy uzaleznieni od elektroniki ;-)

EWAELINKA bedzie dobrze :* głowa do góry :tak:
Wiesz dokladnie co jest z ANNĄ, czemu zniknela?

CALTHA to miłej roboty ;-)

LILITH babo Ty w koncu odpocznij! Chyba malego chcesz zobaczyc jednak wczesniej :-p

MONIA eee pracuś ;-) wpadnij do mnie umyc okna :-p niestety czasami chrzestni są tylko na papierku eh..

FIUFIU moim zdaniem to czop bo śluz nie jest zbity ale luz luz ;-) bez czopa można sporo chodzic ale najlepiej zadzwon do ginka dla spokoju! Ale emocje :-D

Miłego!
 
Hej!
Fiuu nie możesz teraz rodzic. Co z koncertem Hugh Laurie? Przecież to za 34 dni! Musisz wytrzymać! A tak na poważnie jak sytuacja sie przedstawia z rana?
Gorgusia ja tez mam cały czas twardy tak od góry, a na wizytach gin mówi, ze ładnie trzyma wiec nie myśle o tym.

Dziewczęta miłego dnia, bez stresów życzę.
 
Ostatnia edycja:
Witam :-)

Fiufiu tak jak piszą dziewczyny nie zawsze odejście czopki sygnalizuje poród. Jeszcze inne czynniki muszą być spełnione. Do bezpiecznego terminu napewno dotrwasz, ważne ze bez krwi. Moze jakieś małe rozwarcie się po prostu zrobiło. Ważne ze nie masz skurczy.

gorgusia z tym twardym brzuchem to różnie. Ja tak miałam w pierwszej ciąży i to było źle bo pojawiały się przez to skurcze, ale jeżeli szyja trzyma to nie ma się co martwić:-) Nie wiem czy bierzesz magnez, ale on na to pomaga i odpoczynek oczywiście.

u mnie noce znośne, gorzej poranki, zanim wezmę leki to kłuje w szyjce i swędzi, normalnie czuję tę główkę, ale w wczoraj leżałam z pupą do góry i trochę pomogło.

najgorzej, ze tyle prania, prasowania, kurze.........ajjjj:angry:Teraz już rozumiem dlaczego w poprzedniej ciazy lekarz na końcówce nie chciał mnie puścić do domu. Powiedział:"tak, tak wy wszystkie mówicie, ze będziecie leżały, a potem pranie, prasowanie zakupy i tylko chwilę na kanapie":-)
 
Dzien dobry.
Fiufiu ja bym skontaktowala sir z lekarzem dla swietego spokoju ale tak jak dziewczyny mowia to nie musi oznaczac porodu odrazu, wiec glowa do gory i wlacz pozytywne myslenie.
Natkusia a ty to chyba mialas lezec ;)
Katrina mam ten sam problem ze spaniem , przed ciaza i ogolnie cale zycie to taki spioszek ze mnie a teraz chce sie a nie daje ;( ;/
Gorgusia oj wspolczoje bolu gardla miejmy nadzieje ze to chwilowe. Moj brzuch jest taki w sam raz ciazowy ani to twarde ani to miekkie nie jest.
Ewaelinka pewnie jak masz pomoc mamy, ja rowniez tak mam ze szybko trace koncrntracje. Trzymam kciuki za wizyte.
Co do paznokci to rowniez slyszlam ze nie moga byc pomalowane, dla mnie bez roznicy bo i tak nie maluje ;p
Co do kolejek baaardzo zadko mi sie zdarze aby ktos mnie przepuscil, moze ze dwa razy zdarzylo sie ale to nie w kolejce a w autoobie ze ktos miejsca ustapil, i to zazwczyaj ktos tak kolo 40 50. Bo siedza ci gimnazjalisci czy licealisci i sluchawki w uszy glowa w szybe i udaja ze nic nie widza. :/
Dziewczyny czy wszystkie juz macie wozki i lozeczka dla dzieci? Bo ja sie zastanawiam nad kupnem ale boje sie ze za wczesnie, w piatek zaczynam 32 tydz.
Pozdrawiam ;)
 
A i bardzo dziekuje za mile slowa w sprawie Igorka ;) jest juz o wiele lepiej ;) tylko chodzi jak kaczucha. Smieje sie ze mama i synek tak chodza ;)
 
Justyna ja łóżeczko mam po synku, wystarczy przywieźć, a wózek na oku, ale jeszcze nie kupiony. Myślę ze ósmy miesiąc to już pora na takie zakupy. Tym bardziej, ze jak widzisz duża część z nas musi mieć na uwadze różne opcje. Ja chce dotrwać do 38 tc, :-)I niech się dzieje wola nieba

co do paznokci u nas mogą być pomalowane, ale delikatnie no i nie mogą być za długie. A i podzielę się z wami ciekawostką. U mnie w szpitalu nie wolno spacerować z dzieckiem na ręku, tylko wozić w łóżeczku. Położne sie tak zabezpieczają, bo raz dziewczynie wypadł bobas z rak, cos tam mu było, a oberwała położna, ze nie dopilnowała. ( wyleciała z pracy)
 
Ostatnia edycja:
Witam sie! Potwíerdzam odnosnie paznokci- u nas tez nie moga byc pomalowane. Odnosnie soczewek- przy cc mialam zdjete i bylam w okularach (nie lubie!), ale bez niczego to ja bym nic nie widziala, lacznie z dzieckiem. Poza tym obawialam sie, ze po cc trzeba tyle lezec i kto by mi potem te soczewki zdejmowal ;). Fiufiu- mi czop odszedl w dniu porodu, ale nie bylo to jedno pasmo, jak u Ciebie. Bylo tego mnostwo!!!!! A ze bylam w szpitalu, to ciagle prosilam o nowy podklad- ten wielki poporodowy. Pare na pewno zuzylam, wiec moze u Ciebie to jednak nie ten czop, albo tylko jakis jego fragment? Swoja droga wczesniej jak slyszalam o tych odchodzacych to wyobrazalam sobie, ze wypadnie jakis korek sluzu wielkosci korka od wina ;). A tu zaskoczenie hehe ;).
 
reklama
Justyna, ja zamiast łóżeczka mam kosz Mojżesza, tyle że stoi w komórce i ktoś (czyt. Mąż) musi go przynieść i wyczyścić. Wózek to samo - mam po Agatce, ale brudny :/
 
Do góry