reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

ewcia- ty bidulko :-( Trzymam kciuki,zeby mala tam jeszcze sobie posiedziala w brzuszku, Dobrze,ze twoj maz wrocil.

Natkusia- tez trzymam kciuki za was

Ja wam powiem, ze jednak dobrze znosze upaly.
Po 4 latach w palestynie przyzwyczailam sie do zracego slonca,suchego powietrza i bardzo wysokich teperatur.Dziasiaj bylam z mama na zukupach :-) i tak szczerze troche mi zimno bylo bo, az nawet sutki mi staly :cool2:.
 
reklama
Ewcia - dobrze, że masz fachową opiekę.... i niech malenka jeszcze troszkę posiedzi

Katrina - zimno w taki upał :))) ale może nikt nie zauwazyl Twoich sutkow :-D

a o tym facecie to szkoda słów, zabiłabym od razu
 
Dobrze ze nie siedze teraz przed pl tv bo tez bym zgrzytala zebami z nerwow -zloszcze sie na sama mysl jak piszecie o tym co sie stalo !!!!
Katrina hihihihi dobre -ja mam tu delikatna klime jest cieplo ale tak swiezo :-)
Ciekawe czy dzis zasne ? Jeszcze zaraz beda mi zmieniac kroplowke no i ctg ,a jutro o 7 znowu macanko

Natkusia nie wiem czy nie doczytalam ale ty w domku jestes ,tak ? Co Ci konkretnie powiedzial lekarz ?? Przepraszam jesli to juz pisalas a ja pytam ,ale doszukac sie nie umiem :-/
 
A mi jest jednak po czesci zal tego faceta, podobno zawiezli go do psychiatryka. Jego życie to sie juz skończyło.
Natomiast nie potrafię myśleć o tej malutkiej w tym aucie, samej... Boże... Boże...
Co za tragedia. Ta rodzina musi odchodzić teraz od zmysłów z rozpaczy.

Pamietam jak rok temu przy okazji takich tematów w mediach przytoczono dane ze Stanów chyba. Okazuje sie, ze duża czesc tych wypadków wlasnie jest powodowana tym, ze rodzic za-po-mi-na, ze z tylu jest dziecko!!! To sie wydaje niewiarygodne, ale sie dzieje. Podobno sa kampanie by kłaść z tylu komórkę czy cos, zeby sie odwrócić wysiadajac z auta.

Ewaelinka - całe szczęście, ze mała ma taka super wagę. Zeby chociaż jeszcze kilka dni dało sie urwać. Trzymaj sie kochana i dawaj nam znac. Dobrze, ze jutro bedziesz w tej specjalistycznej klinice.

Ja wlasnie tez nie rozumiem co to znaczy z tym, ze jest w kanale rodnym, a powstrzymuja. Dla mnie 'w kanale rodnym' oznacza porod. Ale moze nie. Zreszta to teraz nie ważne.

Btw - jak odplywaja wody to tez mozna powstrzymać porod, nawet na kilkanaście tygodni. Zależy jak te wody odplywaja i czy uda sie uniknąć infekcji.

A juz mega informacja jest dla mnie to, ze sa na świecie blizniaki, których daty urodzin sa od siebie oddalone o ponad 100 dni!!!

Natkusia - lecę odczytać co u Ciebie, ale jak to juz teraz?! Mialas wytrzymać do 5 lipca! Trzymam kciuki zeby nie było tak zle jak to wynika z postów.
 
Dzieki dziewczyny :* jestescie NIEZASTĄPIONE!!!

O tej dziewczynce z auta to nawet wole nie pisac.. krew zalewa :-(

EWAELINKA wyslalam Ci pw

KATRINA haha sutki mnie powalily :-D szczesciara ze tak znosisz upaly!

Cieplo mi i nic mi sie nie chce.. wybaczcie ale nie poodpisuje :*
 
Ewaelinka trzymam &&&&&&&&&&&&&& w takim razie by poród był lekki i szybki, a malutka całkiem zdrowa i silna:*

Katrina mi cały czas teraz stoja! I w dodatku jak noszę takie cienkie koszulki w te upały to to pewnie widac, ale co tam. Udaje, ze nic o tym nie wiem:-p
 
Mi gdyby mialy stac to bym powybijala chyba komus oczy bo sa tak mega wielkie heheheh naszczescie stlumiam je sprawnie stanikiem ,a reakcja mojego m byla super !!!"oooi a co z nimi to tak ma byc czy jak " ,teraz juz przywykł ,
 
Trzymam kciuki dziewczyny nadal za Was&&&&

Co do odchodzenia wód to mi zaczęły odchodzić wieczorem o 23 a urodziłam dopiero o 14-stej następnego dnia. Dostałam tylko kroplówkę z antybiotykiem,żeby się żadne zakażenie nie wdało.

katrina :):):):)
W temacie sutków ostatnio jestem na czasie,ale pod tym względem,że mam tak wrażliwe,że czasami muszę w staniku spać...
 
reklama
Ja tylko na chwile i śmigam spać..

DOMI przed chwilaą wysłała mi cudne zdjecie Lilly :-)
Radzi sobie dzielna dziewczyna :tak:

To tak na poprawe humoru.
 

Załączniki

  • 10437194_659743410762523_1817325428_n.jpg
    10437194_659743410762523_1817325428_n.jpg
    18,8 KB · Wyświetleń: 89
Do góry