reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
Jutro rano zostane przewieziona do kliniki dziecej w Hamm ,pokoj juz tam czeka ,mala jest za nisko i teraz to kwestia godtin moze dni ,,,,,dostalam na cala noc przydzielone kroplowki ale lekarka obawia sie ze to nie wiele pomoze mala ma ok 2.280 wiec mowia ze jest dobrze ,,,,mam zakaz wstawania nawet do toalety ,a wiecie co jest najgorsze ze opanowal mnie dziwny spokoj ,moze cos w tych kroplowkach jest ?
Natkusia faktycznie my jak w zegarku obydwie :-/ mam nadzieje ,ze u Ciebie sie wszystko uspokoi :-*
Aaa i jeszcze jedno wy nie macie jeszcze tych paczek ?
 
EWCIA niunia ma śliczna wage! :tak: nie masz co sie martwic! Tez chcialabym taka wage.. jestem 3tyg dalej jak Ty a moj wazy 1800g eh.. Obys wytrzymala kilka dni bo wiadomo, kazy dzien dla dziecka jest na wage zlota :tak: ale bedzie dobrze :* trzymam &&& i jestem z Wami!
Paczek nie dostalysmy ale tym teraz sie nie martw :*
 
K u r w a !!! tak mnie nosi po tej informacji z "ugotowanym" dzieckiem...przysięgam na miejscu jego zony-zabiłabym. jakim trzeba byc popier do lonym,zeby nie ogarniac co sie wokol niego dzieje. slow mi brak i zostaja tylko bluzgi.

ewaelinka- to teraz trzymamy kciuki za twoja krolewne,zeby urodzila się bez komplikacji. a moze jednak posiedzi z tydzien. w kazdym razi emasz swietna opiekę
 
Ewcia trzymam kciuki żeby wszystko było ok. Masz świetną opiekę,więc nawet jakby się mała miała na dniach urodzić to wierzę,że wszystko będzie super. Paczkami się teraz nie przejmuj:* Jeśli to kroplówka działa na Ciebie tak uspokajaco to nie żałuj jej sobie:) odpoczywaj:) czekamy na wieści
Natkusia za Ciebie również trzymam kciuki&&& co Wyście się z Ewcią poumawiały na te złe wieści?:)

My wróciliśmy z zakupów. Akurat jak byliśmy w sklepie przeszła wielka burza. Nogi tak mi spuchły,że nie mogłam już w domu wyjść po schodach żeby się przebrać...
 
Mnie tez nosi,jak usłyszałam wiadomość to tej dziewczynce. Jaki nieodpowiedzialny facet. Nie mogę ogarnąć tego tematu. Jak można zapomnieć o własnym dziecku?????:wściekła/y:

Dziewczyny nadal trzymam za Was kciuki, aby, to, co mogło wyciszyło się a to co nie może, aby obyło się bez komplikacji.:tak:
 
Ewaelinka kciuki zaciśnięte za Was !!!!

Naktusia za Ciebie rónież!!!

Za nas wszystkie !!!

A co do tej dziewczyneczki biednej to nie mogę myśleć bo wpadam w histerię :((((((
 
reklama
Ewaelinka mocno trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze, a mała ma super wagę.

Natkusia mimo,że stosujemy się do wszystkich lekarskich zaleceń to na pewne sytuacje niestety nie mamy wpływu, ale mam nadzieję, że będzie wszystko OK i mały jak najdłużej poczeka.

Caltha niestety nie wszystko w tych sprzętach da się przewidzieć, na jedno zwróci się uwagę to niestety coś innego nie pasuje. A wszystko wychodzi w użytkowaniu.

Ja właśnie wróciłam z zakupów chciałam kupić jakieś sandały, ale moje zgrabne stópki weszły tylko w klapki 2 numery większe. Ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.:-) Tylko ten upał wykańczający, trochę włączę podlewanie w ogródku to może się schłodzę.

Telewizora jeszcze nie włączałam, ale tyle się mówi o psach zostawianych w samochodach, ale żeby dziecko i jeszcze zapomnieć o nim. Masakra współczuję całej rodzinie.
 
Do góry