reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
Malutki wojownik 🥹 w szpitalu ktoś miał pomysł jak z tą betą?
To chyba będzie chłopak tym razem. Nie, lekarka tylko zapytała po co jeszcze badam tą betę skoro mam ciążę potwierdzoną. Powiedziałam, że mi lekarz każe więc stwierdziła że mam zapytać lekarza co zrobi jeśli beta nagle spadnie a serduszko dalej będzie biło 😅😅
 
To chyba będzie chłopak tym razem. Nie, lekarka tylko zapytała po co jeszcze badam tą betę skoro mam ciążę potwierdzoną. Powiedziałam, że mi lekarz każe więc stwierdziła że mam zapytać lekarza co zrobi jeśli beta nagle spadnie a serduszko dalej będzie biło 😅😅
dokładnie! Nie zamęczaj sie już tą betą... ten stres i czekanie na wynik... dla mnie to horror...
Robisz wszystko co możesz i pozostaje dbać o siebie i czekać 💜 trzymam kciuki, obyście byli jakimś medycznym ewenementem 😃
 
To chyba będzie chłopak tym razem. Nie, lekarka tylko zapytała po co jeszcze badam tą betę skoro mam ciążę potwierdzoną. Powiedziałam, że mi lekarz każe więc stwierdziła że mam zapytać lekarza co zrobi jeśli beta nagle spadnie a serduszko dalej będzie biło 😅😅
No to pozostaje zadbać o siebie, a kropek niech zdrowo rośnie 🥰
 
Czy tylko ja mam pecha z wieczną kurą z lampką w tyłku czy Wam też się pokazuje?!
 

Załączniki

  • Screenshot_2023-12-05-12-55-07-76_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    Screenshot_2023-12-05-12-55-07-76_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    169,1 KB · Wyświetleń: 97
reklama
Do góry