reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
Ja w pierwszej ciąży w 10 tc na badaniu w luxmedzie też usłyszałam, że jest obrzęk - no i lekarka się mnie pytała, czy byłam chora/miałam jakieś infekcje. Akurat byłam zdrowa, więc przez 2 kolejne dni jak się naczytałam o obrzęku płodu to wiadomo, nie było za ciekawie 🙄 Jeszcze wyjeżdżałam na 2 tyg za granicę na urlop i nie miałam jak zrobić USG np za tydzień. Kolejnego dnia byłam na jeszcze jednym USG i ten obrzęk też był widoczny. Na dzień przed wyjazdem zrobiłam Nifty, wyniki przyszły pod koniec urlopu, że jest wszystko ok 🙏 Ale i tak na prenatalne szłam pełna strachu - jak się okazało niepotrzebnie, wszystko było super i w te 2,5 tygodnia obrzęk kompletnie zniknął. Co się napłakałam i namartwilam przez ten czas to moje. Mam nadzieję, że u ciebie historia też się dobrze skończy ♥️ poniżej moje USG z tego okresu.

Zobacz załącznik 1603751


Ja jestem tez na marcówkach 2022 i u nas bardzo sprawie ta grupa prywatna powstawała z tego co pamietam ☺️
Witam! Mam podobny problem. Byłam na USG w poniedziałek i zdjęcie USG bardzo podobne. Podsyłam w załączniku. W poniedziałek idę na test Nifty, a za tydzień na badania prenatalne na NFZ. Czy możesz powiedzieć co okazało się przyczyna? Mam podobne odczucie - naczytałam się za dużo na temat obrzęku i bardzo się boję. Choć Twoja wiadomość bardzo mnie uskrzydliła! Pozdrawiam :)
 

Załączniki

  • IMG_4526.jpeg
    IMG_4526.jpeg
    997,7 KB · Wyświetleń: 77
Witam! Mam podobny problem. Byłam na USG w poniedziałek i zdjęcie USG bardzo podobne. Podsyłam w załączniku. W poniedziałek idę na test Nifty, a za tydzień na badania prenatalne na NFZ. Czy możesz powiedzieć co okazało się przyczyna? Mam podobne odczucie - naczytałam się za dużo na temat obrzęku i bardzo się boję. Choć Twoja wiadomość bardzo mnie uskrzydliła! Pozdrawiam :)
pamiętaj, że najgorszy jest stres - chociaż wiem, że łatwo sie mówi.
Sporo czytałam różnych historii o obrzęku i ostatecznie wszystko dobrze sie kończyło, obrzęk ustępował i nie bylo komplikacji 💜 trzymam kciuki
 
Witam! Mam podobny problem. Byłam na USG w poniedziałek i zdjęcie USG bardzo podobne. Podsyłam w załączniku. W poniedziałek idę na test Nifty, a za tydzień na badania prenatalne na NFZ. Czy możesz powiedzieć co okazało się przyczyna? Mam podobne odczucie - naczytałam się za dużo na temat obrzęku i bardzo się boję. Choć Twoja wiadomość bardzo mnie uskrzydliła! Pozdrawiam :)
Nie znalazłam przyczyny - robiłam badanie na toxo, parwowirus19 i cmv i wyniki były ok. USG z obrzękiem miałam robione chyba koło 9+6 a kolejne dopiero po 3 tygodniach, bo wyjeżdżałam za granicę. I w tym czasie obrzęk zniknął. Na pewno trochę uspokoiły mnie wyniki Nifty, które przyszły w międzyczasie. Trzymam kciuki, aby u Ciebie też wszystko dobrze się skończyło 🤞
 
reklama
Do góry