reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
Pewnie tak, tylko dobrze by to zrobiła osoba która pierwsza tam napisze po Ani. Albo dodać osobny temat z tabelą, to już do ustalenia :)
Myślę, że taki podtemat super sprawa. Mamy na wrześniówkach 2022. Można np też z urodzinami i przepisami najpierw dla nas a później dla bebików
a ja że z tego nic nie będzie bo nie widzi pęcherzyka - a sprzęt z epoki kamienia... takich kasztanow niestety nie brakuje...
U mnie było niby puste jajo.
 
Ja też mam problem z jelitami i też 37 lat-za kilka dni mi pyknie😉 No i widze ze też masz taką dużą młodzież w domu😄
Oj tak,jak zostanie starszym bratem będzie miał skończone 16 lat 🙂 ale wybył mi już z domu bo wybrał szkołę 70km od domu i jest w internacie..na weekendy mam go tylko 😒rocznik 2008 co jako 6 latek powędrował do szkoły i teraz już 2 klasa technikum Całe 1.87cm chłopa🙂a Twoja młodzież?
 
Myślę, że taki podtemat super sprawa. Mamy na wrześniówkach 2022. Można np też z urodzinami i przepisami najpierw dla nas a później dla bebików

U mnie było niby puste jajo.
Na lipcówkach też miałyśmy taką tabelę z imionami, miejscowościami, wiekiem itp. To fajna sprawa, bo jal będzie życzenie to można się spotkać czy wymienić opiniami o szpitalach/lelarzach w okolicy.
 
Oj tak,jak zostanie starszym bratem będzie miał skończone 16 lat 🙂 ale wybył mi już z domu bo wybrał szkołę 70km od domu i jest w internacie..na weekendy mam go tylko 😒rocznik 2008 co jako 6 latek powędrował do szkoły i teraz już 2 klasa technikum Całe 1.87cm chłopa🙂a Twoja młodzież?
Też rocznik 2008 i również jako 6 latka musiała iść do szkoły😄 Chodzi do 2 liceum i dojeżdża codziennie 35 km... Więc mamy baaaardzo podobnie😉 Mam jeszcze syna 8 lat w sumie 9 jak maluszek się urodzi
 
reklama
Też rocznik 2008 i również jako 6 latka musiała iść do szkoły😄 Chodzi do 2 liceum i dojeżdża codziennie 35 km... Więc mamy baaaardzo podobnie😉 Mam jeszcze syna 8 lat w sumie 9 jak maluszek się urodzi
A jak reakcja na młodsze rodzeństwo? Ja się rozbeczalam i mówię, ,,Ale nie jesteś zły? (w sumie nie wiem co mi strzeliło z tym pytaniem😆) na co usłyszałam ,,Zły?no co Ty?!yupii będę starszym bratem! Mama nie rycz, ja Ci wychowam to dziecko'' i tu mnie rozłożył na łopatki 🙃🤣
 
Do góry