reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
Syn najgorzej zniósł bycie na czczo do południa w dniu zabiegu 🙈 biedny płakał o lizaka i biszkopty 🥲 jak już mógł jeść to wszystko było dobrze :) generalnie nie mieliśmy żadnych powikłań, wszystko się szybko zagoiło i syn z dnia na dzień zaczął coraz więcej mówić, a mieliśmy opóźniony rozwój mowy :( zabieg w wieku 2l9miesiecy. Bardzo się cieszę że się udało i moim zdaniem było warto. ☺️

Tak, jutro mam 1 prenatalne, będę chyba 12+0 lub +1 zależnie czy wg OM czy wg ostatniego usg. :) mam nadzieję że wszystko będzie ok, no i w 1 ciąży już wtedy widać było że chłopak 😱 🙈 mój mąż się od pierwszego usg pyta jaka płeć 🤣🤣🤣
Córka od września miała 4x zapalenie uszu. Ostatni tylko zewnętrznie i tylko tym razem pomógł dicorti.nef. Po pierwszy gdzie musiała być zmiana atb bo nie działało miała zapalenie spojówek.
Na pół roku zum ale to jest bardziej narażona przez nereczki. Tak to nie choruje. Ale te uszy to mnie przerażają.

Przy córce nie chciałam wiedzieć jaka płeć. Chciałam niespodziankę przy porodzie. Na prenatalnych dr najechał na wyrostek i zapytał czy na 100% nie chce wiedzieć. Sama powiedziałam, że widzę, że to dziewczynka. Wyrostek idealnie w dół.
 
Ja po dzisiejszym stresie dalej czuję brzuch.
Ale nie tak jak na okres, to chyba dalej stres.
Mimo, ze sprawdzone, ze jest okej to wcale nie jestem spokojna w 100% 🥺
 
reklama
I przy tym jakieś leżenie czy normalnie funkcjonujesz?

Normalnie funkcjonuję. Za radą dziewczyn tutaj nawet nie używam żadnych wkładek. Rano trochę więcej ze mnie wycieka co może być nieprzyjemne, ale ogólnie to mała tabletka, więc nie ma tego jakoś super dużo. Ja mam dawkę 2x 100. Aplikuję palcem, bo aplikator może podrażniać. Ustawiłam przypominajkę w telefonie co 12h, ale trzymam się tego powiedzmy tak do +/- 30min, najczęściej do 15min. Też zauważyłam, że czasami mi się cała tabletka rozpuści, a czasami ledwo ledwo, więc luźno nie musi być co do minuty, bo to nie antybiotyk 😉
 
Do góry