reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

To prawda, że niepewność i czekanie sa najgorsze :( ja tez mocno trzymam kciuki i na Twoim miejscu na bank bym biegla na bete, do pon mozna jajo znieść i to na twardo :/
 
reklama
W końcu ciemnieje 🥰
Umówiłam się na wizytę 5+5 to powinno juz być chyba usg czytelne. Będę testować ginekologów z luxmedu i jestem pełna obaw 🫣
 

Załączniki

  • IMG_4386.jpeg
    IMG_4386.jpeg
    1,7 MB · Wyświetleń: 126
W końcu ciemnieje 🥰
Umówiłam się na wizytę 5+5 to powinno juz być chyba usg czytelne. Będę testować ginekologów z luxmedu i jestem pełna obaw 🫣
Supeer 🥰🥰
Ja z luxmedem mam na pieńku w kwesti prowadzenia ciąży, ale Dziewczyny się tu wypowiadały że i poszło lepiej.
Życzę powodzenia :)
 
Supeer 🥰🥰
Ja z luxmedem mam na pieńku w kwesti prowadzenia ciąży, ale Dziewczyny się tu wypowiadały że i poszło lepiej.
Życzę powodzenia :)
No ja bym chciała chociaż zaoszczędzić na badaniach skoro mam pakiet. Najwyzej będę dodatkowo chodzić na wizyty prywatnie. Ale dam im szanse :D
 
reklama
Dżeeeeeeem dobry!

dog friends GIF

@AnnMar88 dziekuję za zagrzanie miejsca 🤍

28.11 4dpt beta 3,76
30.11 6dpt beta 36,40
2.12 8dpt beta 115,00
🥹 Bombelek rośnie i to chyba pora, by pozwolić sobie w niego uwierzyć 🥹 mam nadzieję, że zostanę tu z Wami do sierpnia 🥹
Nie ma innej opcji!!

Dziewczyny, u mnie sytuacja raczej przesądzona, więc powoli chyba musicie się zastanawiać nad nowym wątkiem ;)
 
Do góry