reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

Byłam wczoraj w H&M i stacjonarnie są super wyprzedaże (lepsze, niż przez neta), również z działu Mama. Kupiłam 2 pary jeansów, 1 sukienkę z długim rękawem, 2 sukienki z krótkim na lato, bluzkę z długim rękawem (wszystko ciążowe oczywiście) i za te 6 rzeczy zapłaciłam 260 zł, gdzie normalnie same jeansy kosztują koło 150. Polecam!
 
reklama
Byłam wczoraj w H&M i stacjonarnie są super wyprzedaże (lepsze, niż przez neta), również z działu Mama. Kupiłam 2 pary jeansów, 1 sukienkę z długim rękawem, 2 sukienki z krótkim na lato, bluzkę z długim rękawem (wszystko ciążowe oczywiście) i za te 6 rzeczy zapłaciłam 260 zł, gdzie normalnie same jeansy kosztują koło 150. Polecam!
Spoko promki dają teraz w TK Maxx. Ostatnio pokupowałam trzypaki bodziaków w rozmiarach od 56 za 35zł
 
Odnośnie szczepień to mam 2 na covid te pierwsze, teraz przeszłam na początku ciąży, więc nie wiem czy się zaszczepie. Jeśli tak to raczej bliżej 3trym. Na grypę szczepiłam się praktycznie co rok, ale po ostatniej w zeszłym sezonie dostałam odczynu poszczepiennego w postaci wysypki na całym ciele. Wprawdzie trwała tylko niecałe 24h, ale w tym sezonie już stchórzyłam.
 
Dziewczyny, ja chyba przeszłam tego parwowirusa już kiedyś. Aż nie wierzę.. bo ja teraz naprawdę źle się czuję, dla pewności powtórzę badanie ale zrobię wtedy pcr. Nie wiem czy możliwa jest reinfekcja w tym wypadku.
 

Załączniki

  • Screenshot_20240110_125504_Drive.jpg
    Screenshot_20240110_125504_Drive.jpg
    150,2 KB · Wyświetleń: 65
Pamiętam pierwsze ubranko kupione dla córki. To było jakoś w 12-13 tyg. ciąży, po USG genetycznym. Różowy bodziak z czarnym kotkiem. Niby bzdura, a do dzisiaj to pamiętam :)
Taaak, takie rzeczy się zapamiętuje. U mnie pierwszą rzeczą był kocyk typu minky z Biedry w ok. 10 tygodniu :D Byłam na zakupach z koleżanką i ja nie byłam pewna czy brać, czy to nie przyniesie pecha, ale ona mnie ostatecznie namówiła :)
 
To już wyprawkę kompletujesz?
Ja to myślałam zacząć gdzieś 5 miesiąc najwcześniej 🤣 ale może to za późno 🤔
Po prostu te ciuszki małe są takie urocze, że same mnie przyciągają. Już przed ciążą siedziałam w tych wieszakach zakopana 😅 no i problem bo trzeba wybierać tylko w miarę neutralne ubranka, bo nie wiadomo na kogo
Szatański plan zakłada kupienie samych neutralnych ciuchów, żeby na drugie dziecko też starczyło
 
reklama
Dziwna sprawa... odrzuciło mnie od mięsa (ppza piersią z kury)! Mnie, pierwszego mięsożerce w okolicy.... masakra! Dzisiaj spagetti nie moglam zjeść (sosu z mięsem mielonym) bo tak mi śmierdziało że szok..
 
Do góry