reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

reklama
Nie rozumiem? Ja nie brałam żadnych leków. Gin kazał mi powtórzyć i wysłał do endo.
O właśnie. Ja też tak czuję, że nie chce o niej nikomu mówić. Nawet drażni mnie, jak w pracy ktoś o to pyta. Co kogo to ochodzi, jak sie czuję, kiedy rodzę, czy mam zachcianki, czy na pewno moge pić kawę. Chyba mam złe podejście do tematu... W ogóle moja szefowa od razu się wygadała i w robocie wiedzą wszyscy, część udaje, że nie. Prosiłam ją o dyskrecję. Niestety. To specyficzna osoba.
No i właśnie wiem,że jak powiedziałabym teściowej,to będzie wiedział każdy..jak powiem mamie będzie dzwonić milion razy dziennie..a ja marzę tylko o sw spokoju.. bardzo stresowała mnie ciąża z synem,ta mam wrażenie,że jeszcze bardziej..a jakby coś miało być nie tak,to telefonów i odwiedzin że współczuciem nie chce 🤷
 
reklama
Do góry