reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

Oczywiście mówimy tu o frytkach z prawdziwych ziemniaków, nie mrożonych 😁
No takie to są najlepsze 🥰. Ja rzadko smażę..raczej z piekarnika je robię, ale robię mieszankę przypraw i polewam oliwą i są takie pyyyyszne 😍. Do tego właśnie śmietana obok, takiego kleksika.. to prawie jak placki ziemniaczane ze śmietaną.. A te to jem jeszcze z pomidorkami i szczypiorkiem 🥴..jezu..przecież dopiero co zjadłam obiad 🥸
 
reklama
No i właśnie wiem,że jak powiedziałabym teściowej,to będzie wiedział każdy..jak powiem mamie będzie dzwonić milion razy dziennie..a ja marzę tylko o sw spokoju.. bardzo stresowała mnie ciąża z synem,ta mam wrażenie,że jeszcze bardziej..a jakby coś miało być nie tak,to telefonów i odwiedzin że współczuciem nie chce 🤷

Jakbym powiedziała teściom to oni raczej by specjalnie nikomu nie ogłosili. Gdybyśmy ich poprosili to raczej zostawiliby to dla siebie. Niechcący mogliby się wygadać 😆 albo rozmawialiby między sobą, usłyszeliby bracia mojego męża i oni już by nowinę roznieśli po rodzinie. Z kolei gdybym swoim rodzicom powiedziała, mama na pewno by się wygadała. Nie można jej ufać niestety.
 
No takie to są najlepsze 🥰. Ja rzadko smażę..raczej z piekarnika je robię, ale robię mieszankę przypraw i polewam oliwą i są takie pyyyyszne 😍. Do tego właśnie śmietana obok, takiego kleksika.. to prawie jak placki ziemniaczane ze śmietaną.. A te to jem jeszcze z pomidorkami i szczypiorkiem 🥴..jezu..przecież dopiero co zjadłam obiad 🥸
Lody trudno w krótkim czasie wyczarować, ale frytki... To już inna bajka 😄
Nie to żebym namawiała!
 
Jutro 16:40 mam wizyte
Ja byłam w zeszłym tyg na pierwszej wizycie i nie byłam zadowolona za bardzo po wizycie, lekarz widział tylko pęcherzyk i zbył mojej pytanie o wiek ciąży , dwa dni później poszłam do innej kliniki i widać było zarodek i serce, mam nadzieję że cię to uspokoji trochę chociaż:) mogę polecić dobrych lekarzy w Szczecinie
 
No takie to są najlepsze 🥰. Ja rzadko smażę..raczej z piekarnika je robię, ale robię mieszankę przypraw i polewam oliwą i są takie pyyyyszne 😍. Do tego właśnie śmietana obok, takiego kleksika.. to prawie jak placki ziemniaczane ze śmietaną.. A te to jem jeszcze z pomidorkami i szczypiorkiem 🥴..jezu..przecież dopiero co zjadłam obiad 🥸
Takie tez lubię, ale z piekarnika jem zazwyczaj z majonezem 😆
Dobra koniec tego, bo za bardzo się nakręcam, a już tez jestem po obiedzie 🤣
 

Załączniki

  • IMG_5718.jpeg
    IMG_5718.jpeg
    82 KB · Wyświetleń: 33
Jakbym powiedziała teściom to oni raczej by specjalnie nikomu nie ogłosili. Gdybyśmy ich poprosili to raczej zostawiliby to dla siebie. Niechcący mogliby się wygadać 😆 albo rozmawialiby między sobą, usłyszeliby bracia mojego męża i oni już by nowinę roznieśli po rodzinie. Z kolei gdybym swoim rodzicom powiedziała, mama na pewno by się wygadała. Nie można jej ufać niestety.
Kurde współczuję Wam, moi rodzice wiedzą i siedzą mega cichutko, szanują nasza decyzję, że chcemy poczekać z mówieniem. Pewnie doceniają że chociaż im powiedzieliśmy.
Szef podobnie - jest mega dyskretny i jestem pewna, że nie wygadałby się absolutnie nikomu bez mojej zgody.
 
Ramzi stwierdza po tym czy łożysko tworzy się po lewej czy po prawej stronie macicy, jakoś tak, i tu podobno juz mozna stwierdzic w 6tc 😅
Numb natomiast stwierdza po wyrostku płciowym w około 11/10 tyg

W wyrostek wierzę, ale ma jakąś 80% skuteczność, bo dużo zależy od ułożenia i wprawy ultrasonografisty. I wyrostek moze sie nieco jeszcze odgiąć. O Ramzi poczytałam i nie jest poparta jakimiś wielkimi badaniami, raczej bliżej jej do kalendarza chińskiego :D z ciekawości oczywiście sprawdziłam swoje usg, ale nie umiem tego zinterpretować i dałam sobie spokój 😀
 
reklama
Ja mam wizytę niby za tydzień umówioną, ale idę jutro, bo ja nie wytrzymam! Muszę wiedzieć, czy jest serduszko! Muszę! Brzuch się powiększył, raczej nie po świętach, bo byliśmy chorzy i nie mielismy apetytu. Piersi bardzo bolą. Jestem dobrej myśli, ale chcę to wiedzieć. Poza mężem nie wie nikt, ale jak będę wiedziała, że jest ok, to już niedługo, może za około 2 tyg chcielibyśmy powiedzieć, lub na Dzień Babci. Nie wiem, jak w pracy, bo jestem nauczycielką, akurat niedługo ferie, w pracy powiedziałabym ostatniego stycznia po feriach.

Chłopca nazwałabym Nikodem lub Maksymilian, a dla dziewczynek mam cały wachlarz propozycji :D córka ma na imię Łucja i takie imiona lubię - niepopularne. Teraz bym nazwała Liliana, Blanka, Diana, Kornelia, Sara,
 
Do góry