reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

Mi też płeć jest zupełnie obojętna. Byłam tylko ciekawa, jakie macie podejście do chwili, w której ją poznacie.
Ja jakoś tak,nie wiem..chce ta ciąże spędzić jakby sama ze sobą..serio nikt nie wie i chciałabym żeby tak było jak najdłużej,strasznie mi szaleją hormony,najchętniej powiedziałabym wszystkim po porodzie 😃
 
reklama
Dziewczyny bardzo proszę o interpretcję, lekarze dopiero w czwartek. Kurde tsh tak może skakać? Tydzień temu miałam ponad 5?
a mialas zwiększana dawkę tsh? Jeśli tak to za szybko zrobiłaś badania. Przynajmniej mnie tak mówił mój endo, żeby badać najwcześniej za 3 tyg
 
Ja jakoś tak,nie wiem..chce ta ciąże spędzić jakby sama ze sobą..serio nikt nie wie i chciałabym żeby tak było jak najdłużej,strasznie mi szaleją hormony,najchętniej powiedziałabym wszystkim po porodzie 😃
Ja już chciałabym powiedzieć najbliższej rodzinie, ale póki co wie tylko moja mama.
A jeśli chodzi o płeć to chciałabym od gin od razu wiedzieć, nie kręcą mnie te imprezki z balonami, które widzę na tik toku 😄🤣
 
reklama
Do góry