reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

reklama
Wiesz co według usg 6+3 a według om 7+0, wiec trochę młodsza ciąża 🥰
To u mnie tak samo,idziemy łeb w łeb 😉ja właśnie wyleguje krwiaka..boję się tylko żeby nie pękł jak z synem,bo krwotok miałam nieziemski..😑no ale się dobrze skonczylo..oby tym razem teżtroche jestem spokojniejsza..ale w ogóle ,jak doczekamy to powinno mi puścić po 12tc..
 
Swoją drogą jestem ciekawa bo jeśli większość badań miałam robionych pod inseminację tj. cytomegalia, toxo, różyczka, gr krwi itp. (badania robione w wakacje więc jeszcze mają ważność) to czy zlecą mi to ponownie bo jestem w ciązy? 🤨
Ja miałam tak w poprzedniej ciąży, ale zrobiłam je w miesiącu w którym zaszłam i wpisała mi lekarka do karty ciąży.
 
Coś takiego znalazłam, jestem ciekawa jak to u nas będzie, będziemy mogły sobie później porównać poziomu bety z płcią😁
 

Załączniki

  • IMG_0992.jpeg
    IMG_0992.jpeg
    149,1 KB · Wyświetleń: 74
reklama
Do góry