reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

reklama
Wszystko ok, dzidzi juz duże :) więcej szczegółów jak wrócę na chatę bo umieram z głodu.. xd
 

Załączniki

  • 20230110_152726.jpg
    20230110_152726.jpg
    2 MB · Wyświetleń: 89
Ja się zastanawiam na ile doskonały jest pomiar tych zarodków
to chyba nie ma nic do rzeczy w moim przypadku bo mi wiek ciąży wyliczyło właśnie z tej długości. W sensie komputer. Oczywiście może być w rzeczywistości inny wymiar zarodka i tym się niespecjalnie przejmuje, ale jednak komputer uznał ze te 8,3 mm to jest 6+5
 

znalazlam taki kalkulator i jak sobie moje dwa ostatnie CRL z USG wpisuje to wychodzi faktycznie tyle samo.
Mi tez wychodzi idealnie 😄
Mój ginekolog ma tak ze mierzy CRL i samo wskakuje od razu w programie jaki dokładnie to wiek ciąży
 
Dlatego faktycznie dziwnie jeśli u dziewczyn są takie rozbieżności 🤔
Dziewczyny, kto miał już robione badania krwi na te wszystkie wirusowki ? Ile się czeka na wynik? jeden dzień ?
 
reklama
Do góry