reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

reklama
Dobry wieczòr kobietki 😉 jestem nowa na Babyboom i gratuluje wszystkim przyszlym mamusiom ktòre wlasnie odkryly ze sa w ciázy. Ja robilam testy tydzien przed swietami i wyszly blade kreski ktòre na szczescie ladnie ściemnialy 😊 w Wigiliè mega mocny Clearblue , potem Beta 1.792 i na trzeci dzien 4.208. Jutro czeka mnie wizyta ginekologiczna ale przez wloska sluzbe zdrowia publiczna (mieszkamy we Wloszech) i pewnie wiele sie nie dowiem. Czy lekarz moze cos potwierdzic bez usg? Bo na pewno na pierwszej wizycie mi nie zrobia. Mysle by isc prywatnie ale bardzo sie boje poniewaz nie mam objawow pròcz braku okresu ☺️ Czuje sie bardzo dobrze fizycznie, nic nie czujè dziwnego, piersi moze troche urosly ale nie bola. Czy powinnam sie martwic? Czy cieszyc? Jestem dzis 5+6 czyli jesli dobrze rozumiem koncze 6 tydzien? Pozdrawiam cieplutko ☺️
Witam Was wszystkie dziewczyny w ten cudowny wtoreczek 10/01 chcialam dac wam maly update: mimo iz nie mialam objawow i narzekalam ze nic nie czulam w sobie innego.. Dzisiaj mialam pierwsze Usg i jak sie okazalo mamy juz 5,9 milimetra ziarenka szczęscia z bijàcym serduszkiem 🥰💪 to niesamowite jak nic mozna nie czuc a w srodku ktos juz mieszka 😍❤️Jestesmy przeszczesliwi , ja potrzebuje jeszcze chwili by w to wszystko uwierzyc. Dziewczyny naprawde mozna nie miec objawow na poczatku - niesamowite. Trzymam kciuki za nas wszystkie. A co u Was moze jakies news? 😊💪pozdrawiam
 
reklama
Do góry