reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

Ake ale, on to nadal źle liczy! Tydzień temu było 6+1, a dziś 6+4. A tak naprawdę jest 8 +2. I tego się trzymam. Nie ma naprawdę innej możliwości. Owulacja musiałaby być wtedy kiedy już testy były pozytywne. Więc nie ma mowy. Ja robiłam testy owu, był śluz i było współżycie. I koniec. Wg niego termin na 1.09, wg mnie 20.08
 
reklama
Ake ale, on to nadal źle liczy! Tydzień temu było 6+1, a dziś 6+4. A tak naprawdę jest 8 +2. I tego się trzymam. Nie ma naprawdę innej możliwości. Owulacja musiałaby być wtedy kiedy już testy były pozytywne. Więc nie ma mowy. Ja robiłam testy owu, był śluz i było współżycie. I koniec. Wg niego termin na 1.09, wg mnie 20.08

Ale ani śluz ani pozytywny test owulacyjny nie znaczy, że tego dnia była owulacja. A zarodek 6mm odpowiada właśnie jakoś koło 6+4
 
Ja tez nie panikuje :) Wierze, ze wszystko będzie dobrze, bo nie ma podstaw, żeby nie było. Póki co byłam na dwóch wizytach, ale jedna z nich trwała z 10 min, samo usg może 2min - to było tylko potwierdzenie ciąży w klinice jako niejakie zakończenie leczenia, wiec jakoś tego nie liczę. Gdybym wiedziała, ze nic konkretnego się nie dowiem na niej to bym w ogole na nią nie poszła, tylko od razu do mojej Pani Gin. Ja moja przygodę z niepłodnością odcielam gruba krecha i nie chce tego wspominać - teraz będzie już tylko dobrze i tego się trzymam. Jest mnóstwo kobiet, które rodzą zdrowe dzieci przy „pierwszej okazji” i ja mam zamiar być jedna z nich :) Oczywiście nie potrafie sobie nawet wyobrazić, co przeżywały i przezywają nadal dziewczyny, które ciąże straciły. Ale ja chce zachować optymizm, dopóty dopóki będę mogła. Nerwy nie pomogą nikomu :) (chociaz oczywiście przed wizyta cała się trzęsłam czy będzie to serduszko czy nie xD)
Cudowne podejście, również próbuje zachować optymizm , nawet po 1 poronieniu. Póki co również nie mam plamien i innych niepokojących objawów i mam nadzieje, ze tak zostanie . Kolejna wizyta w przyszłym tygodniu, to będzie odstęp 2,5 tyg od poprzedniej wizyty. Szczerze tez szkoda mi trochę kasy żeby płacić 300 zł co tydzień. Wole do wyprawki te kase rozłożyć :)
Hej dziewczyny, w czwartek o 16:30 mam pierwszą wizytę USG, będzie to 6tyg + 5 dni z moich wyliczeń, także tak naprawdę nie wiem czy powinnam być w sierpniowych czy wrześniowych mamach, wszystko okaże się za 2 dni mam nadzieję.
Ogólnie chciałam się Was poradzić co myślicie, bo przekopałam internet i gdzieś znalazłam info o wolniej przyrastającej becie przy większych wartościach. Na początku beta wzrastała wzorowo, mocno ponad 150% nawet. Ostatnio zrobiłam 5.01 wyszło 28 845, po 48h zaskoczenie, ponieważ przyrosło na granicy 60% i wyszło tylko 46 100… no i już zaczynam się martwić. Nie wiem jak wytrzymam do tej pierwszej wizyty do czwartku. Myślicie, żeby dla świętego spokoju skoczyć jeszcze na betę na świeżo przed wizytą?
Trzymam kciuki za wizytę. U mnie tez w tym czasie wg internetowych katalogów był zbyt niski przyrost, a na wizycie okazało się wszytsko Ok, widziałam serduszko :) będzie dobrze ❤️
Już po wizycie 😄 Wszystko jest dobrze z dzidzią 😄 8+6/9+0
Termin porodu bez zmian możecie mnie wiec dopisać na 16.08 😄 na prenatalne umawiać się będę dopiero na następnej wizycie 😄
gratulacje ❤️ piękne bobo !
Witam Was wszystkie dziewczyny w ten cudowny wtoreczek 10/01 chcialam dac wam maly update: mimo iz nie mialam objawow i narzekalam ze nic nie czulam w sobie innego.. Dzisiaj mialam pierwsze Usg i jak sie okazalo mamy juz 5,9 milimetra ziarenka szczęscia z bijàcym serduszkiem 🥰💪 to niesamowite jak nic mozna nie czuc a w srodku ktos juz mieszka 😍❤️Jestesmy przeszczesliwi , ja potrzebuje jeszcze chwili by w to wszystko uwierzyc. Dziewczyny naprawde mozna nie miec objawow na poczatku - niesamowite. Trzymam kciuki za nas wszystkie. A co u Was moze jakies news? 😊💪pozdrawiam
gratulacje!
 
Jejku ile dziś dobrych wiadomości po wizytach ❤️ Znowu 3 dni nie zaglądałam i ponad 20 stron zaległości 😅
W weekend miałam wyjazd z przyjaciółkami , wiec trochę sie odcielam :) ogólnie pobolewaly mnie jajniki na zmianę raz lewy raz prawy. Czuje tez, ze objawy trochę zelżały. Piersi mniej tkliwe, mam wiekszy apetyt. widze, ze już u części z Was , tez objawy ustępują. U mnie dziś 8+ 5
I mam nadzieje, ze będzie już tylko z górki :) wizyta w następnym tygodniu , liczę na same dobre wieści 🌷
 
Cudowne podejście, również próbuje zachować optymizm , nawet po 1 poronieniu. Póki co również nie mam plamien i innych niepokojących objawów i mam nadzieje, ze tak zostanie . Kolejna wizyta w przyszłym tygodniu, to będzie odstęp 2,5 tyg od poprzedniej wizyty. Szczerze tez szkoda mi trochę kasy żeby płacić 300 zł co tydzień. Wole do wyprawki te kase rozłożyć :)

Trzymam kciuki za wizytę. U mnie tez w tym czasie wg internetowych katalogów był zbyt niski przyrost, a na wizycie okazało się wszytsko Ok, widziałam serduszko :) będzie dobrze ❤️

gratulacje ❤️ piękne bobo !

gratul
Cudowne podejście, również próbuje zachować optymizm , nawet po 1 poronieniu. Póki co również nie mam plamien i innych niepokojących objawów i mam nadzieje, ze tak zostanie . Kolejna wizyta w przyszłym tygodniu, to będzie odstęp 2,5 tyg od poprzedniej wizyty. Szczerze tez szkoda mi trochę kasy żeby płacić 300 zł co tydzień. Wole do wyprawki te kase rozłożyć :)

Trzymam kciuki za wizytę. U mnie tez w tym czasie wg internetowych katalogów był zbyt niski przyrost, a na wizycie okazało się wszytsko Ok, widziałam serduszko :) będzie dobrze ❤️

gratulacje ❤️ piękne bobo !

gratulacje!
Dziękii 🥰💙
 
Ej są jakieś tabelki to wyliczania jaka długość zarodka to jaki wiek ciąży? Bo dziwi mnie, że ja mam ponad 8 mm i to 6+5, a @NatkalieKate86 ma 5,9 mm i to 6+6.
 
reklama
Ej są jakieś tabelki to wyliczania jaka długość zarodka to jaki wiek ciąży? Bo dziwi mnie, że ja mam ponad 8 mm i to 6+5, a @NatkalieKate86 ma 5,9 mm i to 6+6.
Wlasnie tez poszukam czy sa jakies tabelki, doktor powiedzial ze jest idealnie ale zastanawiam sie tez! Tak czy siak na pewno jak jest jakas tabela to i tak kazdy dzidzius ma swoje tempo 🥰 na pewno bedzie Ok
 
Do góry