reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

reklama
Mogą, ale ja nie liczyłabym na lepszy sprzęt u lekarza na nfz. Owszem czasem się zdarza, ale nadal szanse marne.
Teraz w pierwszej kolejności poszłabym na usg do kogoś z dobrym sprzętem żeby się uspokoić
Dokładnie, @asiasiasia ja jestem na NFZ tylko po skierowanie na badania i prywatnie pod opieka, mam kartę ciąży tu i tu ale na NFZ nie ma nawet usg 🤦‍♀️ a prywatnie naprawdę uważam ze ma dobry sprzęt i wiedzę, ja bym poszła do innego lekarza prywatnie, taki który faktycznie jest polecamy u Ciebie.
 
Dołączam do grona plamiących i podświadomie już się żegnam...
U mnie to zawsze zwiastuje początek konca...
Ja w ciąży z synem miałam krwotok,lało się jak z kranu..myślałam że po zawodach,a jednak..😃 nie ma co się źle nastawiać. To moja 4 ciąża,a mam jedno dziecko..na pocieszenie mogę powiedzieć,że nie plamilam w trzeciej ciąży, która okazała się byc pozamaciczna 🤷 a tak w każdej coś,raz mocniej,raz słabiej..
 
reklama
Ja w ciąży z synem miałam krwotok,lało się jak z kranu..myślałam że po zawodach,a jednak..😃 nie ma co się źle nastawiać. To moja 4 ciąża,a mam jedno dziecko..na pocieszenie mogę powiedzieć,że nie plamilam w trzeciej ciąży, która okazała się byc pozamaciczna 🤷 a tak w każdej coś,raz mocniej,raz słabiej..

Wiesz pewnie gdyby nie moja historia to bym tak o tym nie myślała. Doskonale wiem, że mnóstwo kobiet plami i rodzą zdrowe dzieci. No ale jednak moja przeszłość pokazuje coś innego
 
Do góry