reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2023

reklama
Dziewczyny, a ja tak z innej beczki. Da się jakoś wejść przez aplikacje, żeby było widać po prostu nieprzeczytane wiadomości? Bo ja jak wchodzę to mi pokazuje wszystko od 1 strony
Tego nie wiem, ale jak się kliknie nie na wątek, tylko na najnowszą wiadomość w nim, która się wyświetla w aplikacji na stronie głównej tuż pod wątkiem, to wtedy się włącza ostatnia strona a nie pierwsza 😀 to odrobinę mniej przewijania.
 
O, masz tak, samo jak ja😁 tez ostatnia miesiączka 11.11 i ten sam termin porodu :)
O podobne terminy bo ja ostatnio okres 13.11
Byłam dziś u ginekolog na Luxmed, żeby mi kartę ciąży założyła i bym mogła zrobić badania krwi za darmo. Ale cieszę się że u niej nie prowadzę ciąży. Co chwilę podważała to co mówię, odzywała się średnio sympatycznie, pytała po co mi zastrzyki, po co mi tyle badań itd itp. I jeszcze jak powiedziałam że 1 ciąża, a potem powiedziałam że 2 poronienia były, to się oburzyła, że jaka 1 ciąża, jak to trzecia!
Zrobiła usg, coś tam sobie patrzyła i za chwilę obraca ekran i mowi- o, tak to wygląda..
Już tylko siedziałam i czekałam aż badania wypisze... Na szczęście większość w pakiecie mam, oprócz ferrytyny i witaminy D.
Dzidzia już większa, bo 0,92cm i niby 7+1 a w zeszły czwartek miało 0,29cm i 5+6.
Mi też tak przeskoczyła ❄️ z 4+1 na 6+4 w przeciągu 11 dni ;)
To chyba tylko ja tutaj od samego początku mam ogromny apetyt i właściwie nie mam mdłości 😅 za to mój poziom energii jest totalnie ujemny..
Też mówiłam nie mam mdłości to potem 3 razy 🤮🤮🤮. Mówiłam nie plamię więc super, a dziś pierwsze plamienie. Więc wolę mówić czuje się dobrze, dziękuję. I nie krakać innych dolegliwowści 😪🤔
 
Czy wasi ginekolodzy tez was umawiają co 2 tygodnie ? Z jednej strony się cieszę bo od wizyty do wizyty do zobaczenia fasolki bardzo się dłuży zawsze, ale kasy to pójdzie sporo jeśli do końca ciąży będę się z lekarzem co dwa tyg widywać 🤣
 
Czy wasi ginekolodzy tez was umawiają co 2 tygodnie ? Z jednej strony się cieszę bo od wizyty do wizyty do zobaczenia fasolki bardzo się dłuży zawsze, ale kasy to pójdzie sporo jeśli do końca ciąży będę się z lekarzem co dwa tyg widywać 🤣
Mój umawia zazwyczaj co miesiąc mniej więcej.

Ja mam opcje "przejdź do nowych" u góry jak wchodzę w wątek i mi pokazuje najnowsze co naskrobałyście 😉

Boże ja ze mnie z ciśnienie zeszło, zjadłam dopiero po przyjściu od lekarza... Rozkłada mnie coś chyba, apap brałam, bo grypę mieli synowie 🙄
 
Czy wasi ginekolodzy tez was umawiają co 2 tygodnie ? Z jednej strony się cieszę bo od wizyty do wizyty do zobaczenia fasolki bardzo się dłuży zawsze, ale kasy to pójdzie sporo jeśli do końca ciąży będę się z lekarzem co dwa tyg widywać 🤣
ja na szczęście mam lekarza z pakietu z PZU wiec prawie wszystko mam za darmo. Na pierwsza wizytę przyszłam 6.12, potwierdził ciaze ale nie założył karty i kazał przyjść za dwa tygodnie czyli 20.12. Następna wizyta 10.01 :)
 
reklama
U mnie to samo, zero mdłości, bardzo dobrze się czuję. Jak tutaj czytam o tych dolegliwościach dziewczyn, to się zastanawiam czy ze mną ok wszystko.
to ja mam teraz rozkminę z bólem piersi.. wcześniej mnie bardziej bolały a teraz nie są już takie wrażliwe i bolesne. Często się zastanawiam czy wszystko tam w środku jest dobrze 🥹.. ogólnie myślę, że mam dosyć łagodne objawy..byle nie zanikały 🙈
 
Do góry