reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

Mi się dłuży bardzo, już ponad miesiąc wiem o ciąży a jest to dluuugi miesiąc, obecnie 9+1 i w sobotę kolejna wizyta i nie mogę się doczekać naprawdę, odliczam czas od jednej do drugiej wizyty inny czas się nie liczy 🙈
@RoseGold hmm chyba nie rozumiem dlaczego miałby nie dać l4 skoro z tego co kojarzę od samego początku masz i od razu Cię wysłał wiec już pewnie będzie kontynuował do porodu, zapomniał po prostu chyba, a będziesz płacić za tą następna wizytę tylko l4?
ja zaszłam w ciąże na L4 od innego specjalisty, chociaż fakt, że moj gin od początku pytał, gdzie pracuję i sam z własnej woli przedłużył mi L4, gdy skończyło mi się od innego lekarza. Ale ja taka jestem, że zazwyczaj przepraszam wszystkich, za to że żyję, nie chce się narzucać i boję się, ze mogę usłyszeć „ale przecież pani już mniej plami, ciąża to nie choroba”😐
 
reklama
ja zaszłam w ciąże na L4 od innego specjalisty, chociaż fakt, że moj gin od początku pytał, gdzie pracuję i sam z własnej woli przedłużył mi L4, gdy skończyło mi się od innego lekarza. Ale ja taka jestem, że zazwyczaj przepraszam wszystkich, za to że żyję, nie chce się narzucać i boję się, ze mogę usłyszeć „ale przecież pani już mniej plami, ciąża to nie choroba”😐
Tak,tak..ja też wiem,że ciąża to nie choroba..ale jakbym się nie położyła się 3 lata temu na miesiąc w 8 tygodniu,to nie miałabym syna...też mi lekarka w szpitalu powiedziała,będzie co będzie,a jednak..uważam,że jak się ktoś źle czuje,przysypia po kątach, nie może wyjść z toalety,czy plami,to powinien iść na L4 i nie czuj się że po co,a na co..a właśnie po to,żeby szczęśliwie donosić 😃
 
Byłam na wizycie u mojego niezawodnego gina... Powiedziałam, że byłam na usg wczoraj w medicover i wynik niepokojący, czy chcę pan zobaczyć, on że nie ma potrzeby, sprawdzimy sobie co tam i...
Moja radość jest umiarkowana, bo strach już chyba będzie do końca otóż, założył mi kartę ciąży, z usg wiek to 6,0 tc, serce bije 107 🥳🥳🥳🥳🥳🥳 termin z usg 23.08.23. Mam zrobić jutro progesteron i jak wynik będzie poniżej 25 to brać luteinę. Jutro lecę, a nast wizyta oczywiście u niego 25.01.23.

Ufff
 
Byłam dziś u ginekolog na Luxmed, żeby mi kartę ciąży założyła i bym mogła zrobić badania krwi za darmo. Ale cieszę się że u niej nie prowadzę ciąży. Co chwilę podważała to co mówię, odzywała się średnio sympatycznie, pytała po co mi zastrzyki, po co mi tyle badań itd itp. I jeszcze jak powiedziałam że 1 ciąża, a potem powiedziałam że 2 poronienia były, to się oburzyła, że jaka 1 ciąża, jak to trzecia!
Zrobiła usg, coś tam sobie patrzyła i za chwilę obraca ekran i mowi- o, tak to wygląda..
Już tylko siedziałam i czekałam aż badania wypisze... Na szczęście większość w pakiecie mam, oprócz ferrytyny i witaminy D.
Dzidzia już większa, bo 0,92cm i niby 7+1 a w zeszły czwartek miało 0,29cm i 5+6.
 
Dziewczyny, a ja tak z innej beczki. Da się jakoś wejść przez aplikacje, żeby było widać po prostu nieprzeczytane wiadomości? Bo ja jak wchodzę to mi pokazuje wszystko od 1 strony
 
reklama
To chyba tylko ja tutaj od samego początku mam ogromny apetyt i właściwie nie mam mdłości 😅 za to mój poziom energii jest totalnie ujemny..
 
Do góry