reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

reklama
my mamy oboje z partnerem diety pudelkowe, wiec problem rozwiazany :D Oboje pracujemy zdalnie i jakos nie chce nam sie tracic czasu na gotowanie. Za to na weekend czasami cos wpolnie gotujemy. Moj facet np wczoraj ugotowal mi rosol :)
My tak samo na pudełkach a w weekendy jemy to na co mamy ochotę :)
Czy jeszcze ktoś oprócz mnie nie ma mdłości takich stricte?
ja dotychczas nie miałam ani razu mdłości

Ja już się w końcu doczekam jutrzejszej wizyty i pierwszego USG. Mam nadzieję, że coś będzie widać :)
 
Hej kochane. Ja jestem w 5 tygodniu. Tydzien temu ciąża potwierdzona testem i betą. Wybieram sie do lekarza w 7 tygodniu. Myslicie, ze to ok? Jesli chodzi o o objawy to gdyby nie to, ze nie mam okresu i mam nabrzmiałe piersi to nawet bym sie nie zorientowała, że coś jest nie tak 😂
 
My tak samo na pudełkach a w weekendy jemy to na co mamy ochotę :)

ja dotychczas nie miałam ani razu mdłości

Ja już się w końcu doczekam jutrzejszej wizyty i pierwszego USG. Mam nadzieję, że coś będzie widać :)
Ja tez jutro wizytuje o której masz wizytę? Ja o 8.

Jeżeli chodzi o gotowanie No u mnie jest nadal lekki dramat, lubię gotować, ale wybrzydzam, sama nie wiem na co mam ochotę, a jak już coś zrobię to nie jem bo jednak to nie to, a jak pomyśle p jedzeniu to fuj nadal i nie myśle o nim 😂
 
Hej kochane. Ja jestem w 5 tygodniu. Tydzien temu ciąża potwierdzona testem i betą. Wybieram sie do lekarza w 7 tygodniu. Myslicie, ze to ok? Jesli chodzi o o objawy to gdyby nie to, ze nie mam okresu i mam nabrzmiałe piersi to nawet bym sie nie zorientowała, że coś jest nie tak 😂
Będzie w porzadku, będzie już serduszko raczej, witamy 💕
 
Ja tez jutro wizytuje o której masz wizytę? Ja o 8.

Jeżeli chodzi o gotowanie No u mnie jest nadal lekki dramat, lubię gotować, ale wybrzydzam, sama nie wiem na co mam ochotę, a jak już coś zrobię to nie jem bo jednak to nie to, a jak pomyśle p jedzeniu to fuj nadal i nie myśle o nim 😂
O 8 to masz idealnie! Już bym chyba poszła spać haha ja dopiero na 15 mam.
My niby mamy pudełka, ale teraz też wybrzydzam i najczęściej mam ochotę na wszystko inne niż to co mam w pudełku 😅
 
reklama
Do góry