reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Tez jakos straciłam humor. Pobolewa mnie w boku, jakby pecherz i juz panikuje. Przeciez
Ja mam usg prenatalne w środę i też sie boję ale staram sie nie myśleć. Jutro natomiast mam usg piersi, podobno teraz obowiązkowe w ciąży wy też musicie robić?
Nie. Nikt nawet o tym nie wspomnial. Nie wiem czy akurat w ciazy bym zrobila. Jakby mialo cos mi wyjsc to wolalabym przed ciaza albo po. A nie w trakcie.. Moze mam takie durne myslenie tylko. Ogolnie mam 25 lat i jeszcze nigdy nikt nie badal mi piersi ale pocieszam sie tym ze sa tak male ze jak probuje cos wymacac to czuje tylko zebra 😁
 
reklama
Tez jakos straciłam humor. Pobolewa mnie w boku, jakby pecherz i juz panikuje. Przeciez

Nie. Nikt nawet o tym nie wspomnial. Nie wiem czy akurat w ciazy bym zrobila. Jakby mialo cos mi wyjsc to wolalabym przed ciaza albo po. A nie w trakcie.. Moze mam takie durne myslenie tylko. Ogolnie mam 25 lat i jeszcze nigdy nikt nie badal mi piersi ale pocieszam sie tym ze sa tak male ze jak probuje cos wymacac to czuje tylko zebra 😁
No właśnie, przyznam szczerze że też wolałabym nie robić po prostu tego badania. Ale już sie zapisałam to pójdę, oby wszystko było ok bo to niepotrzebny teraz stres.
 
Nie dziwie sie i bardzo wspolczuje. Czy juz na pocxatku tych ciaz byly jakies nieprawidlowosci?
W pierwszej ok w drugiej byłam na IP parę dni wcześniej bo miałam strasznie napięty brzuch i bolały mnie powłoki brzuszne lekarz stwierdził że wszystko ok i na tym etapie minimalne skurcze to norma gdybym wytrzymała przez tydz to byłabym w szpitalu do rozwiązania.
 
Dziewczyny a jesteście wieżąnce jeżeli tak to wpiszczcie w YouTube modlitwa znaleziona w grocie Jezusa ona trwa 7 min za każdym razem jak jom czytam mam taki spokuj jakby duchowy za moje dziecko polecam
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny a jesteście wieżonce jeżeli tak to wpiszczcie w YouTube modlitwa znaleziona w grocie Jezusa ona trwa 7 min za każdym razem jak jom czytam mam taki spokuj jakby duchowy za moje dziecko polecam

Ja jestem wierząca ale nie praktykująca [emoji6] czytaj ją skoro działa [emoji177]
Pozdrawiam
 
Właśnie zaczęłam czytać prywatne forum. I wiecie co? Polecam zacząć czytać od początku. Bardzo miło. Tak się cieszę,że mnie podanie ominęło rozpatrywane przez DYREKCJE 😂😂😂
 
A mówi Ci coś nazwa prywatne forum? Od teraz mam czytać oba żeby zobaczyć ile informacji z niego wyjdzie?
Właśnie zaczęłam czytać prywatne forum. I wiecie co? Polecam zacząć czytać od początku. Bardzo miło. Tak się cieszę,że mnie podanie ominęło rozpatrywane przez DYREKCJE [emoji23][emoji23][emoji23]
 
reklama
A pisanie z pretensjami do Gabi to już było całkiem ok? I nie zapominaj, że kiedyś każda z nas była jedną z Was i nie robiła dymu z powodu tego, że dołączyła później. Szanujmy się nawzajem, każda może przeczytać co zostało napisane, bo nikt nie kasuje swoich postów.
Poza tym jak będziesz miała ochotę i przeczytasz wątek prywatny to zrozumiesz dlaczego z marszu nie przyjmowane są osoby, które dopiero co zawitały, bo już zdarzało się, ktoś był trolem, albo byłym mężem, który wynosił informacje i prześladował.

Chrońmy swoją prywatność.

Napisałam na prywatnym, że rozumiem, że będzie Wam ciężko, ale nie zapominajcie, że to działa w dwie strony i my też musimy Was poznać.

Myślę, że od teraz każda będzie podchodziła z pewną dozą wyrozumiałości.
Jeśli naśmiewanie się z innych jest taką cenną informacją [emoji23] niech te które nie mają dostępu wiedzą jakie macie do Nas podejście.
 
Do góry