reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Ja już po wizycie. Widziałam [emoji173] aż się popłakałam na fotelu... Wszystko jest ok badania też. Kolejna wizyta 27.01. Dostałam jakieś Wit z grupy B na mdłości i vomex ale z vomecem to tylko jak będzie źle. Tak się cieszę. Dziękuję za słowa otuchy. Trzymam kciuki za resztę wizytujacych. [emoji8][emoji8][emoji8]
Świetne wieści [emoji6]
Ja też się pewnie wzruszę jak usłyszę serduszko [emoji16]
 
reklama
Ale jaki sens byłby w tym
Jakies konkurencyjne forum ?!
Przeciez każdy ma wybór może być może też opuścić
Uważam, że tu nie ma co się doszukiwać jakiegokolwiek sensu.
Każda z nas zna w swoim życiu co najmniej jedną taką osobę, która psuje krew ot tak dla zasady :p
Wystarczy, że Ty i Gabi odezwałyście się w temacie i już zostałyście nazwane hejterkami przez inne dziewczyny z forum. Tak to działa już niestety na tym świecie
 
Ja już po wizycie. Widziałam ❤ aż się popłakałam na fotelu... Wszystko jest ok badania też. Kolejna wizyta 27.01. Dostałam jakieś Wit z grupy B na mdłości i vomex ale z vomecem to tylko jak będzie źle. Tak się cieszę. Dziękuję za słowa otuchy. Trzymam kciuki za resztę wizytujacych. 😘😘😘
Super :)
Jestem ciekawa jak to będzie wyglądało u mnie, bo pierwsze USG dopiero w przyszły piątek. Będę w 7tc.
 
Ja już nie mogę się doczekać wizyty i tylko się nakręcam... Dostałam już reprymendę od siostry [emoji23]
Screenshot_20200102_113324.jpeg
 
Ja już po wizycie. Widziałam ❤ aż się popłakałam na fotelu... Wszystko jest ok badania też. Kolejna wizyta 27.01. Dostałam jakieś Wit z grupy B na mdłości i vomex ale z vomecem to tylko jak będzie źle. Tak się cieszę. Dziękuję za słowa otuchy. Trzymam kciuki za resztę wizytujacych. 😘😘😘
Gratulacje 🙂♥️
 
reklama
Do góry