reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Co noc?? :o współczuję, ja mam średnio raz na tydzień...
No właśnie co noc. Dziwne i straszne. Jak dobrze pamiętam to zapisuję, mam już pokaźną kolekcję w notatkach w telefonie. Czasami śnią mi się fragmenty filmów, tylko nieco zmienione, dzisiaj jeszcze w środku nocy obudziłam się z nieco innym wspomnieniem, że wchodziłam z koleżanką na Giewont (wtf), i już na górze usiadłyśmy na skale a ona posadziła przed sobą swoją córkę, a ja strasznie się zdenerwowałam że nie ma żadnego zapezpieczenia i że spadnie z tej skały. To by nie było takie straszne do zinterpretowania, ale później było gorzej. Schodziłyśmy z góry, co chwila mijałyśmy jaskinie w których były prywatne VIP roomy klubu BDSM (w jaskiniach w Tatrach 🙈)
 
reklama
Też mam głupie sny. Wręcz przerażające, odbieram je jako zapowiedź czegoś strasznego. o_O
Myślicie, że te sny to jeden z elementów składowych ciąży?
Gdzieś czytałam, że to właśnie efekt ciąży, dziwne i tzw. żywe sny :D Ahhh, te hormony 😁
Mi ostatnio śniło się że mojego 11-letniego syna zaprowadzałam do przedszkola, ubierałam go w niemowlęce czapeczki i heja do zabawy! A potem stwierdziłam, że muszę go przepisać gdzieś, bo 1500 zł na miesiąc mnie to kosztowało 😆
 
Ja bylam w srode i bylo 5+4 bo mialam @ 9.11 i powiedzial ze niemozliwe jest zeby juz bylo serduszko wiec sie nie martw kochana, tez mam 03.01 wizyte wiec trzymam kciuki !

@gorla tak bardzo mi przykro, doskonale wiem co czujesz.. przechodzilam przez to w lipcu.. 3 tyg bylam nieswiadoma ze serduszko juz nie bije od 8tc a dowiedzialam sie w 11.
Sciskam Cie baaaardz bardzo mocno! I jestem myslami z Toba.
Hej Kochana @budkaa , szukam wieści od Ciebie i tu znalazłam. Gratuluję z całego serducha.
Jesteś po usg, tzn wszystko na dobrej drodze. Trzymam kciuki za Wasze zdrowie. WESOŁYCH ŚWIĄT 😘❄☃🎄
 
No właśnie co noc. Dziwne i straszne. Jak dobrze pamiętam to zapisuję, mam już pokaźną kolekcję w notatkach w telefonie. Czasami śnią mi się fragmenty filmów, tylko nieco zmienione, dzisiaj jeszcze w środku nocy obudziłam się z nieco innym wspomnieniem, że wchodziłam z koleżanką na Giewont (wtf), i już na górze usiadłyśmy na skale a ona posadziła przed sobą swoją córkę, a ja strasznie się zdenerwowałam że nie ma żadnego zapezpieczenia i że spadnie z tej skały. To by nie było takie straszne do zinterpretowania, ale później było gorzej. Schodziłyśmy z góry, co chwila mijałyśmy jaskinie w których były prywatne VIP roomy klubu BDSM (w jaskiniach w Tatrach 🙈)

Gabriela, toż to czyste szaleństwo 🤦‍♀️

Gdzieś czytałam, że to właśnie efekt ciąży, dziwne i tzw. żywe sny :D Ahhh, te hormony 😁
Mi ostatnio śniło się że mojego 11-letniego syna zaprowadzałam do przedszkola, ubierałam go w niemowlęce czapeczki i heja do zabawy! A potem stwierdziłam, że muszę go przepisać gdzieś, bo 1500 zł na miesiąc mnie to kosztowało 😆

Mimi, ciekawe co by na to Twój syn powiedział? 😂
 
Ja bym chciała ale nie umiem 🙈

Wejdź np. na stronkę: https://www.suwaczki.com/krokpierwszy/pregnancy.html
Tu krok po kroku ustaw sobie suwaczek, który Ci się podoba :)
Następnie pod spodem pojawią Ci się trzy ramki z adresem Twojego suwaczka. Wybierz adres BBCODE i skopiuj go w całości.
Suwaczek (czyli ten skopiowany adres BBCODE) wklejamy jako swój stały podpis. W tym celu musisz wejść na swój profil i w tabelce EDYTUJ SYGNATURĘ wkleić ten adres.
Odtąd suwaczek będzie się z automatu ładował do każdego Twojego posta :)

Jakbyś nie mogła sobie z czym poradzić to pisz śmiało, postaram się pomóc :)
 
Wejdź np. na stronkę: https://www.suwaczki.com/krokpierwszy/pregnancy.html
Tu krok po kroku ustaw sobie suwaczek, który Ci się podoba :)
Następnie pod spodem pojawią Ci się trzy ramki z adresem Twojego suwaczka. Wybierz adres BBCODE i skopiuj go w całości.
Suwaczek (czyli ten skopiowany adres BBCODE) wklejamy jako swój stały podpis. W tym celu musisz wejść na swój profil i w tabelce EDYTUJ SYGNATURĘ wkleić ten adres.
Odtąd suwaczek będzie się z automatu ładował do każdego Twojego posta :)

Jakbyś nie mogła sobie z czym poradzić to pisz śmiało, postaram się pomóc :)
Dzięki! Uwaga, działam 🙈❤️
 
reklama
Do góry