reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Udzielaj sie, jestes jedna z nas [emoji8]tule cie mocno
Dziękuję wam kochane za wsparcie i przykro mi was żegnac[emoji25] powiem szczerze że uśmiecham się przez łzy i już mówiłam do mojego że jak ktoś coś palnie typu a wy kiedy trzecie to się rozrycze na bank. Będziemy robić badania genetyczne płodu położną przed chwilką że mną rozmawiała o tym. Bo wynik histo nic nie da a po genetycznych poznamy płeć i powód poronienia.
 
reklama
Dziewczyny u was tez kroluja śledzie? Ja kupilam w musztardzie stwierdzilam ze jakies dziwne bleeee wzielam śledzie wyjelam z tego. Sosu i nalalam na nie pol sloika musztardy... Mniam a maz jak na wariatke na mnie patrzyl
 
O nie kochana to akurat nie prawda ja ostatnia miesiączkę miałam 7 listopada na wizycie byłam 5+3 i serduszko już było pięknie już biło. Teraz bylam na wizycie państwowej 6 tydzień i również serduszko już było. Każda ciąża jest inna dziewczyny wcześniej pisały że może być to winna sprzętu albo jest jeszcze zawcześnie i dlatego nie widać serduszka
. 😊😊
Tak moze zle sie wyrazilam. Moze moj lekarz ma kijowy sprzet nie mowie ze nie 😜 Fajnie ze widzialas juz serduszko. Gratuluję
Ale na tym etapie nie martwilabym sie na miejscu kolezanki.. bo to bardzo wczesna ciaza. A my chcemy wszystko od razu na juz😂
 
Dziewczyny u was tez kroluja śledzie? Ja kupilam w musztardzie stwierdzilam ze jakies dziwne bleeee wzielam śledzie wyjelam z tego. Sosu i nalalam na nie pol sloika musztardy... Mniam a maz jak na wariatke na mnie patrzyl

U mnie na razie chętki na śledzie brak :p Zaczęłam jeść masło (nie jadłam z 20lat). Kanapka z masłem, serem żółtym i pomidorem to jest to co mi do szczęścia wystarcza.
 
No a jak dla mnie to karp jest w smaku bez szału no, ale co kto lubi [emoji6] ja nawet na zakupy nie mam weny [emoji33][emoji1]
Koty mi fiksują przez tę temperaturę, myślą że wiosna idzie i pchają się na balkon [emoji85]nooooo ja niedługo wyruszam na łowy, już to czuję. W tygodniu byłam tylko po rybę, doznałam szoku, ludzie mogą się pozabijać w przedświątecznym szale. A w Tesco była promo na karpia, oooo to to już prawdziwy survival.
 
reklama
Ja jak widzę śledzie to mi nie dobrze. Ogólnie to na nic nie mam ochoty ani siły czuje się jakbym przechodziła jakaś grype 😥😥😥

Biedactwo :( Też nie mam na nic siły, chciałabym spać. Ale zmobilizowałam się dziś i umyłam okna w salonie.
Zanim zaszłaś w ciążę to też nie lubiłaś śledzi czy tylko teraz Cię dopadło?
 
Do góry