reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Hej dziewczyny :)
Jak tam dzieciaczki spały?
Moja piła o 4 i potem o 7 :)
Dziś jedziemy do h&m po misiowy kombinezon biały i będzie miała go od razu na chrzciny bo w listopadzie będzie juz mega zimno :/ aż boje sie tam jechać bo nie wyjde z samym kombinezonem hahah :)
Milego dnia :*
U nas są zazwyczaj 2 pobudki a dziś były 3 Ale nie narzekam wyspałam się no i przez tą zmianę czasu zamiast spać do 8.00 spala do 7.00.
 
Wszystkim co dziś chrzcza dzieciaki dużo przyjemności życzę z okazji tak wyjątkowej chwili.

Ja na zajęciach z szamaństwa. Tak ni z gruszki ni z pietruszki chciałam wam powiedzieć coś co mnie zszkowalo. W starożytnym Egipcie jak babka była w ciąży to sikala na zboże. Jak wykielkowal pierwszy jeczmien to zwiastowalo córkę A jak pszenica to na chłopca. Ponoć metoda miała ok 95% skuteczności. W 20 wieku robiono badania i odkryto ta zależność co do zboża i płci. Dla mnie magia :)
Ooo, ciekawe:)
 
Powodzenia dzisiaj wszystkim, którzy mają chrzciny :) ja zakładałam na początku pajace do spania, teraz ubieram body i półśpiochy, dla mnie praktyczniejsze :) tej nocy mały usnął po 23 i obudził się 3.30, później jakos po 5, i po 8 :) pogoda okropna u nas, aż nie chce się z domu wychodzić..a idziemy na 50tkę cioci i na obiad do teściów :D:-) :)
 
reklama
Do góry