reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Mojej babci sąsiadka pracuje w przetwórni owoców i mówiła, że do kaszek dla niemowląt przerabiają najgorsze owoce, takie już prawie gnijące, wysuszają na proszek i to idzie do bobowity.
Ale kaszki to syf więc wcale mnie to nie dziwi , tam owoców tyle co kot napłakał za to cukru w cholerę.
Inna rzecz że jak kupisz marchewkę w sklepie to nie masz pojęcia jakim nawozem była traktowana. Słoiczki jednak jakieś normy muszą trzymać.
 
Hmm u mnie podobnie może być z tą szyjką. Przykurcz mięśnia. Na razie kazali obserwować. Staram sie tak małego układać, żeby obracał główkę w drugą stronę
Iza tez preferuje lewą stronę. Podkladam jej pieluszkę pod poduszkę.
Ma dodatek ona się wygina w literę C tylko w drugą stronę. Pani neurolog w szpitalu mówiła, że do 4miesiąca to normalne. Starać się ją kłaść więcej na tą stronę co nie lubi i kazała kupić poduszkę motylka.
23.11 mamy neurologa ponownie to zobaczymy co powie.
Dzieci przyjmują najwygodniejszą dla nich pozycję taką jak miały w ostatnich tygodniach w brzuchu mamy.
 
Ja nie przyprawiam rosolu ;) sama sol jedynie ;)

Ale taki rosołek na soli w sensie to nie żebym wiedziała dobrze, bo to moje pierwsze dziecko ale chyba niezbyt z jakimikolwiek przyprawami można dawać :pa sol to tez przyprawa i to chyba najgorsza w sensie o zdrowie jeśli chodzi. i tak wiadomo każdy robi jak chce, ale taki mały organizm to nerki później będą cierpieć ;(
 
Jakimi sposobami ? Ja podkładam coś za główkę jak śpi. Tak się wkurza i budzi no ale trudno. Ona w prawo a ja znowu ja w lewo..

Jak śpi to wlasnei poduszkę można podłożyć żeby całe ciało było „podtrzymywane” z tylu plecki itd żeby się nie przekręciła na plecy a jak nie śpi to można zainteresować pluszakiem, książki kontrastowe itd
 
reklama
Witaminy właśnie znajdują się w tym wywarze :)

No to jednsk žle rozumowałam i w sumie na logikę tak jak mówisz, skoro się gotuje te warzywka to one puszczają tak jakby soki i tez witaminki przez temperaturę ;) to będę wiedziała na przyszłość ale u nas dopiero tak początek stycznia czyli początek 5 miesiąca zacznę wprowadzać najpierw ziemniaczki albo marchewkę właśnie
 
Do góry