reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

A ten rosołek to tak jak sobie gotuje na mięsie normalnie tylko ten wywar początkowy sam odlewać bez przypraw tak ? Do tego marchewka i zzblendowac ? I np trzy dni w lodówce może to stac ? Bo przecież zupy nie robię codziennie ?
Tak ;) tzn,czy trzy dni to nie wiem ale wlasnie tak jak robisz normalnie ;) wtedy przyzwyczajasz organizm dziecka do tego normalnego jedzenia ;)
 
reklama
Super ;) to tylko moja byla taka duza po miesiacu 61cm? :D teraz ma dwa miechy i gdzies 65cm :D
Ja wczoraj na usg bioderek mialam porownanie dziewczynka 2.5 miesiaca prawie o połowę mniejsza od mojego i waży 5500 :p a jaka sie urodzila? ;) mam tu sasiadke co urodzila chłopca 61 cm :)

Ps.
Usg bioderek wyszlo dobrze :) tylko niestety sie rehabilitujemy na szyjke bo mi nie chce glowki podnosic i przekreca mi glowke ciagle w prawa strone :(
 
Ja wczoraj na usg bioderek mialam porownanie dziewczynka 2.5 miesiaca prawie o połowę mniejsza od mojego i waży 5500 [emoji14] a jaka sie urodzila? ;) mam tu sasiadke co urodzila chłopca 61 cm :)

Ps.
Usg bioderek wyszlo dobrze :) tylko niestety sie rehabilitujemy na szyjke bo mi nie chce glowki podnosic i przekreca mi glowke ciagle w prawa strone :(
Mój też tak miał z główką...w dwa tygodnie zrobił mega postępy. W domu to go "zmuszaliśmy" do patrzenia w drugą stronę
 
Tak ;) tzn,czy trzy dni to nie wiem ale wlasnie tak jak robisz normalnie ;) wtedy przyzwyczajasz organizm dziecka do tego normalnego jedzenia ;)
Hmm ja nie wiem jak jest teraz ale 5 lat temu jak córka była mała to absolutnie się nie gotowało jak dla siebie. No chyba że gotujesz rosół na piersi z indyka. Mięso musi być chude i nie kurczak bo kurczak to paskudztwo faszerowane antybiotykami.
 
Mój też tak miał z główką...w dwa tygodnie zrobił mega postępy. W domu to go "zmuszaliśmy" do patrzenia w drugą stronę
Ja tez podkladam pieluchy i ciagle przekrecam glowke jest juz lepiej ale jeszcze nie dokonca choc teraz kupilam poduszke ortopedyczna od wczoraj spi w niej zobaczymy jak bedzie dalej tez na lezaczku lezy w druga strone i w lozeczku i musze cwiczyc zeby grzechotke trzymal w rece bo nie za bardzo chce bo sie takimi rzeczami nie interesuje co innego z twarzy i interesuje sie wszystkim dookola i bardzo slucha co sie do niego mowi i spiewa :)
 
Ja wczoraj na usg bioderek mialam porownanie dziewczynka 2.5 miesiaca prawie o połowę mniejsza od mojego i waży 5500 :p a jaka sie urodzila? ;) mam tu sasiadke co urodzila chłopca 61 cm :)

Ps.
Usg bioderek wyszlo dobrze :) tylko niestety sie rehabilitujemy na szyjke bo mi nie chce glowki podnosic i przekreca mi glowke ciagle w prawa strone :(
Miala 53 cm i wage 3270 ;) po miesiacu na szczepieniu miala 4950 i 61cm ;)
 
reklama
Do góry