reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Gratuluje kolejnym mamusia udanych połówkowych! [emoji3]
Co do płytki rownież płace chodzę prywatnie i dostałam tylko kilka zdj... a ostatnio zapłaciłam 250 i badanie od pierwszego różniło sie tym ze Pani dała mi zdj w 3D?
A czy idziecie na badania 3D lub 4D?
Ja mam kolejna wizytę 11.04 i powiem wam ze mam juz brzuch a wyglada jakby miał zaraz pęknąć [emoji23]
W weekend mam wieczór panienski kolezanki a za dwa tygodnie wesele i brzuch rośnie.... [emoji16]


oar8ugpj3lipqk0k.png
 
Czuję się ostatnio jakoś dziwnie taki jakiś brzuch mam napięty-ciśnie mnie na dole raz z prawej raz z lewej strony koło jajników pachwina ciągnie siusiu częściej muszę chodzić mała buszuje bardzo nisko- mecze się jak stara babcia .....a gdzie tu dalej kurde jak byłam młodsza to lepiej ciążę xnosilam a teraz to wszystko mi przeszkadza a jaki nerwus jestem macie może podobnie???czy tylko ja mam kuku
 
My po polowkowych :) Dzidziuś zdrowy wszystko dobrze, waży 350 gram:)
Ale.nie uwierzycie ale.nadal.nie znamy płci :)
Nic A nic nie chce pokazać :(
Grunt, że wszystko dobrze[emoji16] kiedy masz następną wizytę?[emoji16]
Czuję się ostatnio jakoś dziwnie taki jakiś brzuch mam napięty-ciśnie mnie na dole raz z prawej raz z lewej strony koło jajników pachwina ciągnie siusiu częściej muszę chodzić mała buszuje bardzo nisko- mecze się jak stara babcia .....a gdzie tu dalej kurde jak byłam młodsza to lepiej ciążę xnosilam a teraz to wszystko mi przeszkadza a jaki nerwus jestem macie może podobnie???czy tylko ja mam kuku
Mnie jedyne co przeszkadza to wstawanie w nocy na siku... dosłownie wstaje 8-9 razy.. ileż można[emoji23]

16uds65gf2i39h6o.png


[emoji173]10.08.2018[emoji173]
 
Hej. Jestem po kolejnej wizycie. W końcu synuś pokazał buziaka. Jest identyczny na zdjęciach jak córcia jak byłam z nią w ciąży. Nie wiem, czy wszystkie dzieciaczki na tych zdjęciach są do siebie podobne czy jednak to sprawka genów.. Tą niedomykalnością zastawki mam się w ogóle nie przejmować bo jest w tak minimalnym stopniu, że nie ma żadnego wpływu na dalszy rozwój i zdrowie maluszka.
Mnie tylko podskoczyło tsh i mam brać euthyrox 25.
A i krzywą mam zrobić. Już mnie trzęsie na samą myśl..
A moja waga to 3,5 kg na plusie od początku. Małego nie ważył.
 
reklama
Hej. Jestem po kolejnej wizycie. W końcu synuś pokazał buziaka. Jest identyczny na zdjęciach jak córcia jak byłam z nią w ciąży. Nie wiem, czy wszystkie dzieciaczki na tych zdjęciach są do siebie podobne czy jednak to sprawka genów.. Tą niedomykalnością zastawki mam się w ogóle nie przejmować bo jest w tak minimalnym stopniu, że nie ma żadnego wpływu na dalszy rozwój i zdrowie maluszka.
Mnie tylko podskoczyło tsh i mam brać euthyrox 25.
A i krzywą mam zrobić. Już mnie trzęsie na samą myśl..
A moja waga to 3,5 kg na plusie od początku. Małego nie ważył.
No to dobrze, że z sercem ok[emoji5]


16uds65gf2i39h6o.png


[emoji173]10.08.2018[emoji173]
 
Do góry