reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
No ja wlasnie zakochana w bielach i szarosciach. Ale boje sie ze moge przesadzic i bedzie smutno. A chce koniecznie ocieplic wizualnie wnetrze.
 
O jestem.Ale padnięta.Nie jestem przyzwyczajona do całego dnia na nogach.Ale dzień udany.Jeszcze nadal w euforii jestem że dzidzia zdrowa w moim brzuszku mieszka.Dobrze że zdecydowałam się na amnio.
25_pixels a też nie lubię po galeriach chodzić zwłaszcza z większym brzuchem.Ludzie się pchają jakby towaru dla nich miało zabraknąć gotowi stratować Cię.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a jak Wasza cera? U mnie masakra. Nigdy nie miałam problemu a w tej ciazy dostałam czerwonych plam, najwiecej na brodzie.

Hej, dołączam do mamuś sierpniowych :) Mam termin na 10 sierpnia. Będzie córa :)
Moja cera jest obecnie w fatalnym stanie, sucha jak wiór, czerwone plamy szczególnie na policzkach. Wypryski.
Do tego jestem ciągle osłabiona. Non stop wyskakują mi afty i opryszczka. Też tak macie?
 
Co to olaplex? Do fryzjera zawsze ide. Mi sie kazda farba czy rozjasniacz dobrze przyjmuje na wlosy.

To specyfik który jest teraz mega na topie. Podobno olapex to nie moga to rewolucja. Nie znam dokładnego składu jedynie wiem, że w przeciwieństwie do Rozjasniacza nie niszczy włosów. Nie ma amoniaku nie smierdzi. Wiadomo zabieg jest sporo droższy ale warto. Zastanawiam się jedynie czy można go stosować w ciąży. ..
 
W UK o tyle dobrze że większość marek ma dużą rozmiarówkę aż do 50 więc spokojnie coś kobieta w ciąży dla siebie znajdzie.Ja w sumie wolę georga w asdzie czy marks spencera lub w mothercare też fajne ciuszki niektóre są dla ciężarnych.
Człowiek się przywiązuje do auta zwłaszcza jak się nim dobrze jeździ.
Ja prawie płakałam jak na złom wywoziliśmy auto w którym moje dziewczynki od urodzenia jeździły i którym nawet do porodu z nimi jechałam.
Hola nie daj się chandrze...ja bym się cieszyła gdybym już nie musiała do pracy iść.A moje dziewczynki też mnie nieraz tak wyprowadzają z równowagi że tylko stoicki spokój mnie ratuje.
Ja na szczęście majtek nie muszę zmieniać ale od jakiegoś czasu noszę je w rozmiarze 40 więc są wielkie.
Ciekawe czy to ma jakiś wpływ na Twoje zdrowie Dzag82...pewnie nie bo śledziona to nie tak ważny organ.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A to poczytam. Ale ja cale zycie mam wlosy takie sobie. Nie szkoda mi ich. Mam sporo ale sam wlos cieniusi. I lejace przylizane.
Za to poszlo w paznokcie. Zawsze twarde i grube.
 
Do góry