reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Musze nadrobic pare ostatnich stron ale mam rozkminke. Zaraz skoncze 25 lat, jestem w ciąży, od 2,5 roku ponad jestem mężatką a wszędzie traktują mnie jak dziecko. Jak szlam po akt chrztu do slubu to zakonnica myślała ze mam byc chrzestna a nie mam 18. Dzisiaj w przychodni tez. Nawet alkoholu nie chca mi sprzedac bez dowodu. Przecież to jakas masakra, mam skończyć 40 żeby mnie powaznie traktowano?
 
reklama
Ojj może się pozmieniać przed wypakowaniem. Moja mama była pewna do samego końca, że będzie miała 3 córkę. Cały czas tak jej mówili, więc była pewna. Imię wybrane, wyprawka nie bardzo zmieniana i bum nie było Agnieszki a Maciuś. Kolezanka jedna też myślała, że bedzie dziewczynka i był syn Igorek
 
Tez mialam super rok 2016
Bylismy razem z pracy w delegacji na Wegrzech 2 miesiace. Pracowalismy po 3 dni. Nastepne 3 dni wolne. Zarobilam sporo kasy. Wrocilismy to ja zmienilam prace z korzystniejsza umowa. W listopadzie zloty pierwszy strzal. A to jeszcze nie koniec dobroci. Cora sie super uczy. Jestesmi zdrowi.

A test zrobilam tydzien przed @. Czulam juz. Pierwsza betka 67 zaraz po tescie.
Ja też wiedziałam przed terminem @. Bo temperatura poszła na drugi skok po owulacji. Normalnie po owu 36,8 a po zagnieżdżeniu 37,1. Poza tym piersi mnie piękły. Siedziałam u fryzjera patrzę się na siebie w lustrze i myślę. Jakoś tak ładniej wyglądam :-) kupiłam 10 testów i codziennie robiłam, aż pewnego ranka, o 5 wstałam ze względu na mus pójścia siku, pacze a tam bladzioch nad bladziochy to drę się z łazienki.. Miiiiiiś jestem w ciąży i skacze tam. Mąż oczywiście nic nie widzi na tescie. Po południu beta i 86. I ten jego wzrok. Tytyyyytyy naprawdę jesteś w ciąży. Hihi
 
Musze nadrobic pare ostatnich stron ale mam rozkminke. Zaraz skoncze 25 lat, jestem w ciąży, od 2,5 roku ponad jestem mężatką a wszędzie traktują mnie jak dziecko. Jak szlam po akt chrztu do slubu to zakonnica myślała ze mam byc chrzestna a nie mam 18. Dzisiaj w przychodni tez. Nawet alkoholu nie chca mi sprzedac bez dowodu. Przecież to jakas masakra, mam skończyć 40 żeby mnie powaznie traktowano?
Ja w ym roku koncze 27 lat, będzie juz 4 lata po ślubie a nadal proszą mnie o dowód w sklepie. Cieszmy sie z tego moja droga, bo ten stan młodości niestety szybko mija! ;)
 
Ja juz po wizycie :) przeziernosc 1.6mm, kosci nosowe widoczne 20mm.
CRL 58mm :) pani doktor nie mogla mnie zbyt zmierzyc przez brzuch, bylo malo widoczne, dopochwowo maluch tak sie ulozyl ze nie mogla zmierzyc NT.. Smiala sie i przepraszala ze go musi wziernikiem "bić" zeby sie lekko przesunal :) tak slodko bylo widac jak po poruszeniu go, zaraz zmienia lekko polozenie :) wszystkie narzady prawidlowe :)
Mam na wydruku termin porodu wg Naegelego 09.08 a wedlug crl 15.08.
Ogolnie wszystko super :)
Dowiozlam od razu do pracy L4. Byly akurat wszystkie kolezanki i jeden kolega ktorych lubie, i tak zeszlo ze 1.5h z nimi siedzialam :) a teraz juz w domku, obiad i odpoczywanko.

Trzymam kciuki za reszte wizyt dzisiaj !:)
Gratulacje!!
Jezeli komus nie gratulowalam to bardzo przepraszam, czytam na raty i sama juzbnie wiem :-)
Adeline trzymaj sie i odpoczywaj duzo.
 
reklama
Do góry