reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
AAA... i tak was podziwiam, ja nigdy nie chciałam pracować w tej samej firmie co moja 2 połowa i nawet odrzuciłam ofertę pracy dość korzystną by nie wylądować w tej samej firmie co mój M. Mam wrażenie, że wtedy nie ma się takiego oddzielenia od tego co priv i moje a tego co w pracy. U was tak nie było?
 
U nas to zawila historia. To moj lider. Pozniej jak juz bylo oficjalnie to przeszlam na inny dzial. Ale na Wegrzech tez na innych stanowiskach pracowalismy. Bylo pare sprzeczek bo ja katem podwladnej hehe ale to brzmi udzielalam mu roznych wskazowek. No ale to juz za nami. On kieruje ludzmi juz z 15 lat wiec sie w to nie wtracam. A teraz od grudnia siedze w domu i tylko czasami pytam co u naszych wspolnych znajomych.
 
Oszalalyscie:)
Nie nadrobie
Wlasnie mialam pytac o tansze witaminy bo ostatnio za pregne plus 38zeta zaplacilam. I pomyslalam ze taniej wyjdzie chyba kupic kilka wit osobno. Musze polukac.

Gratuluje udanych wizyt.
Ja tez bralam pregne a ostatnio kupilam omegamed pregna dha bo było w promocji a później zobacze.
 
Diewczyny.. 20 stron do nadrobienia! Aż strach czytać było czy wszystko okej.. :)
Ale się udało! ;P

Witam nową koleżankę! :)
@Adeline89 Na szczęście już po.. Dzielna jesteś! :*
@kurektyna Super!! Lepiej sprawdzić sto razy niż o jeden za mało. Cieszę się razem z Tobą! :)
@Maargaretkaa wspaniałe nowiny! Gratulację zdrowej dzidzi :)

Co do moich 2 kresek, to my staraliśmy się przez kilka ładnych miesięcy.. Niestety ale mieliśmy zawsze wyznaczony przez lekarza seks w konkretny dzień o konkretnej porze itp.. Koszmar.. Aż w końcu chodziłam senna, cycki bolały jak nie wiem co! I mówiłam, że jak nie jestem w ciąży to nie znam swojego organizmy ani ciut ciut.. [emoji14] Ale żeby nie panikować..(jak co miesiąc..) zrobiłam test dzień po planowanej miesiaczce. W panice wstałam chyba o 5 rano, obudziłam męża i wyszly piękne 2 kreski! :D tego samego dnia beta i za kilka dni potem lekarz. :)

I na sam koniec - urodzinowe sto lat!! :*
 
Wieki nie pisałam, ale czytam na bieżąco, choć przyznaje że to trudne bo produkcja postów idzie pełna parą.

Kasiu bardzo mi przykro. Ale bądź silna dla synka i wierzę że wkrótce i Wam się uda! Trzymam kciuki!

Adeline, dobrze ze juz po. Teraz myśl pozytywnie i ja wierzę ze będzie dobrze! Musi byc! Innej opcji po prostu nie ma! Wszystkie sierpniowe mamy ostro trzymają za Was kciuki :*

Angelika wszystkiego co najlepsze z okazji urodzin, samych słonecznych dni, przespanych nocy, piersi tryskajacych mlekiem, i możliwie szybkiego i bezbolesnego porodu! :-) a ciacho wyglada mniam ;)

Marii, to nnieźle zaszaleliscie na zakupach, świetnie!

Wszystkim dziewczynom gratuluję udanych wizyt i ciesze sie ze nasze maluszki zdrowo rosną :)
Ja miałam prenatalne w zeszłym tygodniu i wszystko jest dobrze. Uff. Serduszko bije, mozg podzielony na dwie polkole, dzidziuś ma dwie rączki, dwie nóżki, żołądek, kosci nosowe, mierzy okolo 7cm także długie bobo. Przeziernosc 1,5 więc w normie. Płci na razie nie znamy. Ważne że wszystko jest w porządku. A dzidzius tal szalał ze ciezko było cokolowiek zmierzyć, mały akrobata chyba rośnie.
Następna wizyta dopiero 28 lutego, kupa czasu i czekania.
A propo, moja córka też urodzona w lutym, dokładnie 28, haha. A miałam stracha bo w zeszłym roku byl rok przestępny i byl stres co by 29 lutego nie chciała wyskoczyć, haha.
Nie wiem co jeszcze miała m napisać, ale piwodze na wizytach i czekamy na wieści.
 
Ja zrobiłam test jakoś dwa dni po spodziewanej miesiaczce, a ze cykle jeszcze sie nie unormowaly po wcześniejszej ciąży to bylam pewna ze zobacze tylko 1 kreskę. Jakież bylo moje zdziwienie gdy byly jednak 2 dość grube krechy, pomimo ze test robiłam wieczorem. Mąż byl również chyba w lekkim szoku. Ale po chwili ucieszylismy sie niezmiernie i wyszukiwalismy plusów posiadania dzieci z tak małą różnicą wieku (będzie 17miesięcy różnicy pomiędzy szkrabami)
 
reklama
Do góry