reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
@Sensual witaj :) rozgość się w naszych skromnych progach ;)
Widzę, że zapoczątkowałam fazę na kapuśniak :D
Ja się nie znam na znakach zodiaku więc nie wiem jak to u nas jest. Ja jestem byk, mój M jest strzelec a synek to waga.
Ja żelki będę miała dopiero ok 22 jak mężu z pracy wróci. Jeszcze tyle czekania...
Powiem Wam, że niedługo nie dam rady robić objadów chyba. Zapach surowego mięsa i ryby mnie odrzuca, gotujęcych się ziemniaków tak samo. Fuj na samą myśl mi nie dobrze :/
 
A u mnie znów plamienia się zaczęły... :/ a było już tak dobrze i znów się martwię
Mieszkasz w Pl? Masz blisko szpital? Moze jedz na IP? Ostroznosci nigfy dosc. Choc moze wypada Ci termin miesiaczki i dlatego? Ponoc u niektorycj dziewczyn nawet do 6 msca sie tak zdarza?
 
Chociaz powiem Wam ze te mdlosci pozniej bolesne kopniaki opuchlizna- wszystko to ma dla mnie urok za ktorym bede tesknic bo raczej nie planujemy juz wiecej dzieciaczkow.
 
Dziewczyny nie wydaje wam się że to podejrzane... ze wszystkie na początku chcialysmy ogorki, teraz na żelki i wcześniej też na inne rzeczy.
Jakoś dziwne że dużo z nas ma w tym samym czasie takie same zachcianki... [emoji14]

Miałam przełożyć wizytę u lekarza z 4 stycznia o tydzień później bo może coś więcej bym się dowiedziała.. Ale w ogóle nie mam brzucha ciążowego... jak nie jem to jestem aż wklęsła... martwię się że może coś nie tak..
chociaż mdlosci to ja mam i to straszne... :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A te mdlosci macie caly dzien ? Ja ogolnie z rana mam problem zjesc sniadanie a pozniek mam juz spokoj do wieczora. A wasnie o tej godzinie co teraz tam mi niedobrze ze az w glowie sie kreci.
 
reklama
Do góry