reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Cześć Kochane :)
Cały czas Was czytam, ale nie miałam siły i czasu pisać. Ciągle bym tylko spała, a tu trzeba pracować i funkcjonować jakoś. Wciąż mnie mdli, zwłaszcza jak glodnieje, więc dosyć często muszę jeść. A dziś znowu gardło zaczęło mnie boleć :/
W weekend pożarłam się z moim mężem. Tak samo jak u Was...dopóki znowu nie zobaczy brzucha, ruchów i narodzin to dla niego ta ciąża nie istnieje ehhh :(
Byłam dziś na badaniach morfologia, glukoza i tsh. W czwartek wizyta. Ciekawe co zobaczę :) Nie wiem czy brać od razu l4 czy dopiero od 3.01:/

@ Niespodzianka trzymaj się! :*

Gratuluję wszystkim pięknych zdjęć fasolek na usg! :)

Kto ma w tym tygodniu jeszcze wizytę?

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
Mi zmęczenie na szczęście nie dokazuje. Raczej piekielny głód. ..
Ja wczoraj oddalam krew na te badania ale podobno mogą być dopiero w czwartek. Mam nadzieję że będą bo w czwartek na 9:30 mam wizytę u ginekologa :)
 
Mi zmęczenie na szczęście nie dokazuje. Raczej piekielny głód. ..
Ja wczoraj oddalam krew na te badania ale podobno mogą być dopiero w czwartek. Mam nadzieję że będą bo w czwartek na 9:30 mam wizytę u ginekologa :)
No mi powiedziały że już jutro po 12 mogę odebrać wyniki albo w czwartek przed wizytą. Już nie mogę się doczekać czwartku i jednocześnie trochę się boję, ale jakoś mam w tej ciąży dobre przeczucia i raczej pozytywne nastawienie :)

Trzymam za wszystkie wizyty kciuki! :*

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam wszystkie przyszłe mamusie :) potrzebuje waszej rady... jestem w 6 tgodniu, dzis rano dostalam delikatne plamienie pomieszane ze sluzem, pozniej przez caly dzien bylo wszystko dobrze i teraz na wieczor znowu plamienie :( jestem w pierwszej ciazy i nie wiem czy to normalne? Bardzo sie boje a pierwsza wizytę u ginekologa mam dopiero jutro :( pomozcie bo oszaleje do jutra :(
 
Witam wszystkie przyszłe mamusie :) potrzebuje waszej rady... jestem w 6 tgodniu, dzis rano dostalam delikatne plamienie pomieszane ze sluzem, pozniej przez caly dzien bylo wszystko dobrze i teraz na wieczor znowu plamienie :( jestem w pierwszej ciazy i nie wiem czy to normalne? Bardzo sie boje a pierwsza wizytę u ginekologa mam dopiero jutro :( pomozcie bo oszaleje do jutra :(
Ja bym pojechała na izbę przyjęć. Nawet jeśli to tylko zwykłe plamienie nic nie zwiastujace to i tak lepiej dmuchać na zimne... u mnie plamienie skończyło się poronieniem dlatego teraz mam takie podejście. Nikt nie mówi oczywiście że będzie najgorszy scenariusz. Ale dla spokojnej głowy przejedz się do szpitala. Trzymam kciuki
 
No mi powiedziały że już jutro po 12 mogę odebrać wyniki albo w czwartek przed wizytą. Już nie mogę się doczekać czwartku i jednocześnie trochę się boję, ale jakoś mam w tej ciąży dobre przeczucia i raczej pozytywne nastawienie :)

Trzymam za wszystkie wizyty kciuki! :*

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja tez mam dobre nastawienie ::)
Bardzo bym chciała żeby było wszystko dobrze. Dbam o siebie jak mogę, jedynie nerwy w pracy mnie zjadają. Ale mam nadzieję że od tego nic się nie stanie ;)
 
Pewnie trochę czasu mi zajmie zanim spamiętam Wasze nicki.Jestem ze Szkocji dokładnie z Dundee.Mam już 2 córeczki.Mają 4,5 roku i 6,5.Więc to będzie 3 dziecko kompletna niespodzianka nieplanowana.Zawsze miałam problemy z zajściem w ciążę więc specjalnie się nie zabezpieczaliśmy.Nie sądziłam że mogę zaliczyć wpadkę.W czerwcu podjęliśmy decyzję że nie chcemy mieć już dzieci więc ja też kimpketnie nic nie mam dla niemowlaka.Wszystko rozdane też czekają mnie szaleństwa zakupowe.U nas sytuacja bardziej skomplikowana bo obydwie moje córki mają rzadką chorobę genetyczną i oddziedziczyły ją po mnie więc teraz się tylko modlę by tego te maleństwo nie oddziedziczyło.Tylko to jest ważne.Mąż bardzo chcę synka.Jedna córeczka chcę brata a druga siostrę.Mi to obojętne.Ja jestem spełniona bo zawsze chciałam mieć 2 córeczki.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Można farbować włosy w ciąży ale lepiej używać farb bez amoniaku.Ja niestety długo pospać nie mogę bo codziennie wstawać trzeba do szkoły z córką a w weekend pracuje na nocne zmiany.I już teraz czuję że te zmęczenie mnie dobija.Ale za bardzo nie mam mdłości więc to cieszy.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry